RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

1.12.2011 (15:00) #876837 b bonduelleRegistrovaný uživatel Ahoj,já už mám všech doktorů pokrk, umí jen vystresovat a to je všechno. Byla jsem ráno s Vojtou u toho „specialisty“ a ten mi nejdřív začal říkat o svým kamarádovi v Motole a že by udělali Vojtovi spoustu hnusných vyšetření tlustýho střeva. Pak mu vrazil malíček do konečníku, že […]

#876837
b bonduelle
Registrovaný uživatel

Ahoj,
já už mám všech doktorů pokrk, umí jen vystresovat a to je všechno. Byla jsem ráno s Vojtou u toho „specialisty“ a ten mi nejdřív začal říkat o svým kamarádovi v Motole a že by udělali Vojtovi spoustu hnusných vyšetření tlustýho střeva. Pak mu vrazil malíček do konečníku, že prý je občas jinak nasměrovaný než má být (to naštěstí nemáme) a až když už jsem byla na pokraji zoufalství řekl, že mu můžu dávat fenyklový čaj a že mu mám přidávat do mlíka odvar z ovesných vloček a za týden přijít na kontrolu. No jsem fakt úplně znechucená. Obyčejná zácpa a oni z toho dělají kdo ví co.
U nás je zase veselo. Pes včera byl na veterině hodinu a půl. Dostal kapačku a měli jsme mu tu ránu na hlavě proplachovat. Jenže jsme prostě v noci usnuli a ráno (po šesti hodinách) tam měl strup, takže mu to propláchnout nejde. Ani jeden nemáme strdce a odvahu mu to roznípat, tak jsem zvědavá co řeknou na veterině dneska. Máme tam jít na kontrolu a pro antibiotika. Včera měli podezření na slabý otřesk mozku …..
Nedáváte někdo fenyklový čaj? Případně kolik ho dáváte a spíš vlažný nebo studený? Já teď udělala Vojtovi 100ml, že mu dám občas přes den cucnout, tak aby tu 100 za den vypil.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist