RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

5.12.2011 (22:34) #876876 m NeliskaRegistrovaný uživatel No my máme za 14 dní to první očkování hexavaxínu a pak mi dali právě na výběr ty rotaviry a pak dál nevím, ještě mi pediatrička říkala, že určo tu tuberu, ale že prej zrovna nejsou k dostání vakcíny, to je pech a tu klíštovku chci určitě, my jsme […]

#876876
m Neliska
Registrovaný uživatel

No my máme za 14 dní to první očkování hexavaxínu a pak mi dali právě na výběr ty rotaviry a pak dál nevím, ještě mi pediatrička říkala, že určo tu tuberu, ale že prej zrovna nejsou k dostání vakcíny, to je pech a tu klíštovku chci určitě, my jsme očkována celá rodina, myslím, že jsem už zde psala, že encefelatidu chytl můj tchán a byl 2 roky v nemocnici a dodnes je ochrnutý na horní polovinu těla, takže u mě není co řešit, nevím však kdy se dává.
Mischo to jsem ráda, že na to pasení máme ještě čas, malé to šlo dřív lépe, na konci 1 měsíce docela hlavničku zvedala, ale pak začala preferovat tu jednu stranu a najednou už jí to nejde, ale snad se to poddá, není to žádná trága.
Hrozně ráda bych už byla s malou mobilní, teď s ní chodím na prochajdy a k doktoru, ale do supermarketu ještě ne, to se pořád bojím, aby něco necchytla, i když už máme 8mý týden. Ve čtvrtek jdu na gyndu a to vezmu asi malou s sebou, tak to douvám zvládnem a Dr. mi vezme hned, uvidím, co mi Dr. řekne na tu jizvu, snad to bude v poho. Jinak zítra už jdu poprvé do práce, tak na 2-3 hoďky, mamka bude hlídat, má v mrazáku odstříkané mlíčko, tak snad to zvládnou, nějak se mi ani od malé nechce, je to moje klíštátko 😀 .
Možná je to příliš brzy, ale já už trochu nějakej režim zavádím, uspáváme po kojení po sedmé hodině, dáme jí do postýlky a to spí až do půlnoci, pak se vzbudí na jídlo, pak ještě okolo 2-3 a pak až ráno, budí se krásně, ale problém je, že pak nechce usnout a já jí třeba chovám dvě hodiny, je to dost ubíjející, ale časem bude líp, pak mi bude líto, že už není tak malinká.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist