RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

5.12.2011 (23:07) #876879 p PeťulaRegistrovaný uživatel Jé Raduš tak já si myslím,že Maxík má tu vaší váhu ve 3týdnech a 3dnech,když po 19dnech měl 5350g.My máme na očkování čas,ale jednou jsem se dr ptala na tu klíšťovku a on říkal,že kdyby jsme byli v té oblasti kde jsou nejvíce infikovaní klíštata tak ať se očkujeme,ale […]

#876879
p Peťula
Registrovaný uživatel

Jé Raduš tak já si myslím,že Maxík má tu vaší váhu ve 3týdnech a 3dnech,když po 19dnech měl 5350g.
My máme na očkování čas,ale jednou jsem se dr ptala na tu klíšťovku a on říkal,že kdyby jsme byli v té oblasti kde jsou nejvíce infikovaní klíštata tak ať se očkujeme,ale že nejsme tak neočkovat tady pokud bychom někam do té oblasti jeli.Žloutenku tu dám,já ji měla a to bylo pro mě hrozný držet dietu skoro rok a půl a pro rodiče a příbuzenstvo to muselo být taky hrozný když předemnou všechno co jsem nemohla schovávali.
Maxík spí sice v košíku-zatím-dokud se do ní vejde,ale v noci si ho beru k sobě a on tak krásně spí.A teď jsem četla na webu,že podle studie děti které spali s rodiči tak jsou klidnější a vyrovnanější a dokonce psali,že by děti měli spát s rodiči do 3let skoro i do 5let.

Holky tak tu dneska byla opět tchýně a já ji přehlížela-to nešlo se přetvařovat.Je to neslušné,ale šla jsem si vařit do kuchyně.Ještě než přišla tak přišla teta s přítelovou nevlastní sestrou a když se dozvěděli,že příjde Jaruna(tchýně)tak si div nespálili tipek od horkýho čaje aby vypadli než příjde-nepodařilo se.
Když potom odešla tak přítel šel ještě do dílny a já honem vytřela než se Maxík vzbudí a najednou jsem začla brečet dcera povídá proč brečím a já jí řekla,že tohle je asi začátek konce mezi mnou a přítelem,že tohle nevydržím,že Jarunu tady v baráku nemůžu skousnout a ještě ke všemu u malýho.Přítelovi se to bojím říct,protože je to jeho matka nechci mu dávat na výběr mezi mnou a matkou.No jo,ale to je už pozdě když máme spolu dítě.Do pr….
Jsem si řkala,že by mi snad nevadilo kdyby mi taky týden zacláněla teta než 5minut tu smrděla Jaruna.
To se zas nervuju-doufám že nepříjdu o mlíko,ach jo.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist