RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

9.12.2011 (12:04) #876918 r RadušRegistrovaný uživatel Včelko tak to je smutné, že tě tchýně nepochopí na návštěvy jsou přece 1 a 2 svátek vánoční .My štědrý den jen doma a nikam nechodíme ani nikdo k nám jen na hřbitov jdeme zapalit svíčku manželovému otci. 1svátek vánoční naši a druhý tchýně. Tak je to už zavedené […]

#876918
r Raduš
Registrovaný uživatel

Včelko tak to je smutné, že tě tchýně nepochopí na návštěvy jsou přece 1 a 2 svátek vánoční .
My štědrý den jen doma a nikam nechodíme ani nikdo k nám jen na hřbitov jdeme zapalit svíčku manželovému otci. 1svátek vánoční naši a druhý tchýně. Tak je to už zavedené roky. Můj má rád vánoce od té doby co je se mnou protože u nich byli vždy jen o úklidu, o křiku a stresu.
Jednou nás tchýně ukecala na společný štědrý večer takže sestava můj s rodinkou jeho brácha s rodinkou a svobodný brácha a tchýně jsme se sešli už u tchýně nějak dopoledne na štědrý den. Děcka radost těšení a křičeli a hráli si 😀 tchýně na nervy jen po všech pokřikovala tak jsem raději všechny děcky vzala ven nastřihali jsme nějaké větvičky apod. a pak si po návratu vyráběli dekorace a svícínky z jablíček. Byl to ale můj nejhorší štědrý den 🙁 po roku jsem na oplátku pozvala tchýni k nám i se svobodným švagrem a ta jen hleděla jak si sedí a já v klidu už jen kapra dělala. Polévka a brambor salát byl už připravený den předtím. Pro ni to byli nej vánoce v klidu a bez vaření jen koukala na TV a s děckama se dělali ze skořápky lodičky a svícny z jablek a po večeři procházka venku a po návratu nás čekali dárečky pod stromečkem to je naše tradice že se vždy po večeři jdeme projít a po návratu jsou už dárky pod stromečkem(můj se vždy zdrží a rychle dá dárky pod stromek 😀 )
Letos ale půjdeme dopoledne ke kámošce (vdova co si vzal kámoš život sem to tupsala) dáme dárek a zajdeme s ní na hřbitov budou to pro ni smutné vánoce.
Včelko zkus tchýni domluvit že přijdete až druhý den já se vždy snažila ten štědrý den dělat pestrý pro děti vyrábění hraní s dětmi a né létání po návštěvě a vařim den dopředu aby jsme si ten nej den v roce všichni i já užili v klidu děláme to hlavně pro děti a né pro tchýně a babičky co si postaví hlavu že to ´tak chtějí kdyby bylo na mé tchýní tak jsme tam každé vánoce ale můj ji rázně a jasně řekl že NÉ že budeme sami s děckama že ty jedny společné vánoce nám stačili (ona si ta tvá tchýně asi neuvědomuje že syn má svoji rodinu a tje na prvním místě)

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist