RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

9.12.2011 (14:31) #876922 v vcelka_13265Registrovaný uživatel No uklízení a mytí oken jako to dělají jinde u mě nehrozí, uklízím permanentně, takže mám toho dost, okna? v týhle zimě nebudu na mrňata větrat a manžel má fobii z výšek. Cukroví mám zatím perníčky a ke všemu neozdobené. Chci ještě linecké ale nevím jestli to zvládnu. Určo […]

#876922
v vcelka_13265
Registrovaný uživatel

No uklízení a mytí oken jako to dělají jinde u mě nehrozí, uklízím permanentně, takže mám toho dost, okna? v týhle zimě nebudu na mrňata větrat a manžel má fobii z výšek. Cukroví mám zatím perníčky a ke všemu neozdobené. Chci ještě linecké ale nevím jestli to zvládnu. Určo udělám vánočku. Čekala sem že třeba někdo z manželovy rodiny, kde se předhánějí kdo toho udělá víc a co nejmenší tvary že třeba něco nabídne, když máme mimino, ale prd.
Bondí já bych řekla že v poslední době mít tchýni nebo matku v baráku je pro mě naprosto jedno, obě mě točej. Která víc? Dneska asi moje máti. Říkám si pokud to tchýně nevymyslí nějak normálně tak jim tam manžel 23 odveze večer jen dárky a uvidíme je až po novém roce. Srát se s tím asi nebudu (pardon)
S tím ježděním někam pryč, kamarád to takhle dělá už léta, sebere ženu děti a tradá někam na svah do chalupy, neřešejí uklízení, vaření, kapra a řízek se salátem jim udělají v restauraci, jeden z nich si tzv. něco zapomene v pokoji, narovná dárky pod malej stromek a děti pak čučej že ježíšek chodí všude a najde si ty správný děti a pak se jdou koulovat a když děti povyrostly tak jdou lyžovat, dají si svařáček a pohoda…..

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist