RE: Snažíme se otěhotnět :-)

26.10.2010 (18:35) #838922 b bonduelleRegistrovaný uživatel Teda holky, já se nemůžu vůbec na nic soustředit *-) . Pořád koukám co která napíšete nového. Čím víc se blíží moje MS tím jsem netrpělivější. Já už bych si tak hrozně ráda šla koupit těhotenský test, ale řekla jsem si, že dřív jak koncem příštího týdne nesmím. Nevíte […]

#838922
b bonduelle
Registrovaný uživatel

Teda holky, já se nemůžu vůbec na nic soustředit *-) . Pořád koukám co která napíšete nového. Čím víc se blíží moje MS tím jsem netrpělivější. Já už bych si tak hrozně ráda šla koupit těhotenský test, ale řekla jsem si, že dřív jak koncem příštího týdne nesmím.

Nevíte náhodou, proč se v 1. trimestu nesmí šalvěj? Já mám už týden kašel, tak jsem šla do lékárny, jestli je něco pro těhotný v 1. trimestu (pro případ, že by to tak bylo) a oni mi řekli jen Stodal (který mi nepomáhá) a pak cucací pastilky s lišejníkem, že prý nesmím nic v čem je šalvěj. Než budu mít jasno, tak se asi ukašlu +o( , ale bojím se vzít něco co by mohlo mimi ublížit. To bych si nikdy neodpustila.

Raduš, víš jak se to říká, lidé jsou různé, blbé a pitomé. Mě příde super, že chcete 3 mimi a 35 není žádný věk. Dítě vás určitě ještě omladí a když se na to cítíte, tak nevidím jediný důvod proč do toho nejít. Dát stejný jméno po zemřelém dítěti je teda docela síla. Ale jestli jí to pomohlo se s tou smrtí aspoň trochu smířit, tak proč ne.

Bratr mého manžela zemřel na leukémii. Tchýně o něm mluví každý den a manžel nikdy. Každý se s tím vyrovnává jinak. Když jsme se stěhovali a já s ní musela balit jeho památeční věci, tak jsme brečely obě :'( . Chvílema je to dost těžký, když jeden dělá jako když žádnýho bratra neměl a druhý o něm vypráví téměř neustále. Kdyby jsme měli chlapečka, tak by se jmenoval asi po něm i když to není zrovna moje oblíbené jméno. A shodou okolností Raduš holčičku bych chtěla Adélku ….

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist