RE: Snažíme se otěhotnět :-)

4.4.2011 (20:28) #840665 b BeryRegistrovaný uživatel Já teda ještě nedospěla do stadia, že pro těhotenství udělám cokoliv.. Prostě buď to pude přírodně, nebo to nebude. Nehodlám být matka blázen, co si vypiplá miminko a to jí pak do třiceti zůstane na krku, protože si v dětství jedinkrát neodřelo kolínka.Jogo dneska uletěl on, ale do konce […]

#840665
b Bery
Registrovaný uživatel

Já teda ještě nedospěla do stadia, že pro těhotenství udělám cokoliv.. Prostě buď to pude přírodně, nebo to nebude. Nehodlám být matka blázen, co si vypiplá miminko a to jí pak do třiceti zůstane na krku, protože si v dětství jedinkrát neodřelo kolínka.
Jogo dneska uletěl on, ale do konce týdne se vrací, příští týden mam služebku já. Pak sme do konce dubna doma. Květen a červen ale bude stát za to, prakticky z akce do akce, 3 týdny každý měsíc mimo.
Budeme se ale asi už víc těšit na svatbu. Nevím, uvažuju, že se na snažení vykašleme. Přestanu počítat dny a sledovat týdny. Možná sem chodit. Musíme se domluvit, pač miminko moc chceme, ale takhle to nejde. Je to opravdu moc veliký zklamání pokaždý a nápor na psychiku. Sem pak vypsych i v práci, melu názory to či ono ohledně dětí, sleduju každý píchnutí a snažím se cítit něco, co není. Člověk by řekl, trochu magor.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist