RE: Snažíme se otěhotnět :-)

5.2.2011 (16:54) #840295 AnonymHost Prosím tě kam až to jedeš? Fíha 2000km daleko,to je snad do Španělska či dál.Sice nemám pěknou postavu jako modelka,jsem spíše oplácaná,ale mám taky piercing-dva.Když jsem si je dávala dělat tak jsem měla míň kilo(ale nebyla jsem spokojená -rozváděla jsem se,ale teď jsem spokojená tak jsem při těle). Mám piercing v […]

#840295
Anonym
Host

Prosím tě kam až to jedeš? Fíha 2000km daleko,to je snad do Španělska či dál.
Sice nemám pěknou postavu jako modelka,jsem spíše oplácaná,ale mám taky piercing-dva.Když jsem si je dávala dělat tak jsem měla míň kilo(ale nebyla jsem spokojená -rozváděla jsem se,ale teď jsem spokojená tak jsem při těle). Mám piercing v pupíku a v jazyku.Nemám ho tak dloho jako ty. V jazyku od 10/2007 a v pupíku 01/2008 tam to bolelo víc než v jazyku,ani jsem ho neměla nateklý a mluvila jsem normálně.Když jsem si ho dávala do pupíku tak mi ta paní(zdravotní setřička)říkala,že kdyby chtěla miminko tak,že ho vůbec nemusím vyndavat. no uvidím,podle toho jak se mi břicho zvětší.—Do pr ja já bych chtěla mít bříško,ale né vykrmené ale inkubátorové.
Jsem oplácaná tak si večer zaběhám na mučícím stroji při telce a pak posiluji břišní svaly a to vám musím napsat jak mě přítel rozesmál. Ležím a jsem připravena na leh-sed a přítel na mě kouká a já mu povídám „mám tam špek co?“ a on na to,že MÁ RÁD PROROSTLÝ,ŽE VYSUŠENÝ DUSÍ. Když jsem to říkala v práci tak se každý popadal za břicho.

Jaký tip kočárku se ti líbí ? Já už bych taky měla nějaký vybraný,ale nevím jestli budou penízky a možná vytáhnu po holce-já jsem si ho šetřila ale toužím po novým.
A loupit půjdu s tebou.Takže červenec,platí?

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist