RE: Snažíme se otěhotnět :-)

30.1.2011 (23:24) #840206 AnonymHost Já když jsem tesovala tak jsem už 3den a měla jsem ten nejobyčejnější z lekárny a pak jsem si koupila ještě okolo 90kč (ráno 4den)a na něm nic nebylo a na obyčejným silná stálá a testovací byla slaboučce růřová pak jsem zkoušela i ten GS a na něm jsem měla taky […]

#840206
Anonym
Host

Já když jsem tesovala tak jsem už 3den a měla jsem ten nejobyčejnější z lekárny a pak jsem si koupila ještě okolo 90kč (ráno 4den)a na něm nic nebylo a na obyčejným silná stálá a testovací byla slaboučce růřová pak jsem zkoušela i ten GS a na něm jsem měla taky //.
Koukám,že tu zůstanu sama:'(

Barunko je šikovný a to neříkám jen proto,že je to můj přítel,ale i co o něm říkají ostatní-i dokonce paní doktorka co mi dělala revizi dělohy,tak ji dělal šatní skříň a ještě něco bude dělat.Když jsme si kupovali do postele matrace tak jsme se jen tak podívali na postele a přítel povídá,že jestli je tak blbý,že si za to říká málo a nebo ty druhý to mají předražený.Teď nám doma rozložený katalog s barvami na skříňky do kuchyně a vůbec nevím jakou barvu.Spíše se mi líbí třešeň-tmavá,machagon.
Kamarádka mi řekla,že taky záleží jestli budu mít v kuchyni okno tak si budu moci dovolit tmavší barvu a já budu mít jedno na východ a druhý na jih. Je to dilema,přeci je to na delší dobu ne-li celý život. Jo a přítel jezdí dělat i do Prahy. To by bylo super kdyby mi vařil. Já rada papám a on taky a já mu ráda vařím. Teď jsem se trošku pokoušela cvičit břišní svaly a já jsem mu řekla,že mám špek a on na to ,že má rád prorostlý,že když to není se špíčkem tak je to vysušený. Tak jsem se musela smát.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist