RE: Těhule duben 2011

10.11.2010 (12:21) #859273 AnonymHost Hruštičko, tak jsme na tom obě stejně – se zády. Já se taky v noci dost budila a ráno jsem vstala a záda bolely pekelně. Dovedla jsem dcerku do školky a vrhla se na úklid, protože po dlouhé době jsem byla doma sama a to uklízím nejraději. Sice bych raději odpočívala, […]

#859273
Anonym
Host

Hruštičko, tak jsme na tom obě stejně – se zády. Já se taky v noci dost budila a ráno jsem vstala a záda bolely pekelně. Dovedla jsem dcerku do školky a vrhla se na úklid, protože po dlouhé době jsem byla doma sama a to uklízím nejraději. Sice bych raději odpočívala, ale nevím kdy jindy bych zase měla takový klídek na uklízení. Teď to je docela dobré, asi jsem to rozhýbala při úklidu.
V pátek budu pokračovat, byt už byl v hrozném stavu, nevím nevím jak zvládnu okna – v rámci předvánočního gruntování.
Jsem zvědavá, co Ti na bolesti zad řekne Dr. Já to svému Dr. ještě neříkala, ač mě ty bolesti docela zlobí čas od času už asi 2.měsíc.
Ad praní plenek – sice jsou voda a elektřina další vydání při použití látkovek, ale i tak je spočítáno, že se ta investice stále vyplatí oproti jednorázovkám. A pokud se nechají na 2. dítko, nebo se prodají, tak je to ještě ekonomičtější. Jen je s tím samozřejmě spojená práce navíc – každý na to není. Taky je zapotřebí zvážit možnosti sušení po celý rok, protože na to někdo nemá prostor. A když se pere 1*2dny – tak to pak nějakou dobu schne a musí se to zohlednit při nákupu – množství aby bylo něco do zásoby. Já jsem zvědavá na tu prezentaci, snad mi to vyjde začátkem prosince a třeba se tam taky dozvím nějaké důležité aspekty, které by mne samotnou ani nenapadly. Pak napíšu referátek:) .

Vařím si oběd, pak jdu na malý nákup a pro dcerku do školky.
Tak se všichni opatrujte a přeji krásný zbytek dne!

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist