RE: Těhule duben 2011

25.11.2010 (16:29) #859365 AnonymHost Tak u nás bylo krásné dopoledne, svítilo sluníčko, na zemi taky moc sněhu nebylo, jen to umrzá…tak si musím dávat pozor při chůzi, aby mi to neusmeklo. Haňulko určitě dodržuj ten klidový režim a mamče si řekni o pomoc, jistě to ráda udělá pro vás – Tebe a miminko, aby bylo […]

#859365
Anonym
Host

Tak u nás bylo krásné dopoledne, svítilo sluníčko, na zemi taky moc sněhu nebylo, jen to umrzá…tak si musím dávat pozor při chůzi, aby mi to neusmeklo.

Haňulko určitě dodržuj ten klidový režim a mamče si řekni o pomoc, jistě to ráda udělá pro vás – Tebe a miminko, aby bylo vše v pořádku. Když to teď dodržíš určitě Tě Dr. při příští kontrole potěší, že se to zlepšilo!

S těmi UTZ – tedy škodlivostí, to je asi věc názoru. Jak čtu zajímavé knížky o zdravém těhotenství a přirozeném porodu, tak tam je psané, že se to nemá nadužívat (nejsou žádné důkazy, tohle asi nikdo nezkoumal, nedělal se výzkum nebo něco podobného, ale třeba jednou taky budou sledovat nějakou skupinu těhulek kdoví). Já jen dle pocitů (jak jsem byla na tom velkém UTZ tak opravdu mimčo mi pak svojí nelibost dávalo celý den najevo). Prostě názory se liší, myslím, že můj gynekolog by mne taky ujistil, že to žádné škodlivé účinky nemá ať se toho nebojím.
Holt každý si projde nějakou zkušeností – já třebas budu opatrnější i u očkování miminka, chci si dohodnout posunutí očkov.kalendáře. Naše prvorozená princezna je sluchově postižená – přitom genetické testy neprokázaly, že by to bylo vrozené a já to dávám do souvislosti s očkováním. Pár případů, kdy se něco rozjelo právě v návaznosti s očkováním je…tak proto možná ta opatrnost už i v těhotenství. Tak to neberte jako, že vám chci něco vnucovat, je to jen můj osobní názor, že všeho moc škodí a když vás lékaři uklidní že to tak není tak je to správné.
Já jsem také ovlivněná pár kamarádkami, které to mají stejně jako já jak s péčí v těhotenství tak s porodem. Tak asi tak.

Rybízku, kočárek je moc pěkný – jen jak psala Haňulka, že asi nebude do lecjakého terénu tak pro nás by asi též nebyl vhodný. Já vozila Danulku ve čtyřkolce Hoco Big Foot- kombinaci – nejprve hluboký s taškou a nánožníkem (narodila se na Nový rok) a pak se taška vyndala a byl sporťák. Teď pomýšlím o podobném, docela se mi líbí typ Patron Bohemia, je dost prostorný. Já vůbec nevím, zda ty trojkolky, nebo kočárky, které mají taková menší kolečka vpředu dobře jezdí i v terénu. Sice bydlíme ve městě, ale máme to kousíček do přírody a já hrozně ráda drandím terénem:D . Taky uvažuji zda si pořídím Manducu – nosítko, to se mi zdá taky dobrá věc, stojí kolem 2500Kč, tak uvidím, zda si jí koupíme. Kamarádka nejprve nosila v šátku a pak přešla na tu Manducu a je s ní moc spokojená. Já s Dančou nešátkovala a teď u druhého se to chci naučit, někdy to bude pohodlnější než s kočárkem tak jsem na sebe zvědavá:O .

Krásné odpoledne všem!

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist