RE: Těhule duben 2011

6.1.2011 (9:24) #859897 AnonymHost Haňulko, Ty jsi nezmar:D , jaké dáváš holkám rady ohledně přibírání na váze se musím smát a taky jak popisuješ temperament fenky „stošestky“, tak to měla holka dobrý – když rodila, že ještě u toho mohla baštit. Rybízku – nemyslela Hruštička odsávačku mateřskýho mléka? Mi to tak tedy přišlo, že se […]

#859897
Anonym
Host

Haňulko, Ty jsi nezmar:D , jaké dáváš holkám rady ohledně přibírání na váze se musím smát a taky jak popisuješ temperament fenky „stošestky“, tak to měla holka dobrý – když rodila, že ještě u toho mohla baštit.

Rybízku – nemyslela Hruštička odsávačku mateřskýho mléka? Mi to tak tedy přišlo, že se ptá na tu a ne na odsávačku hlenů. Já tedy u DAnulky odsávačku mateřskýho mléka neměla, nepotřebovala jsem jí. Danču jsem kojila dle potřeby a že jsem nikam ani neodcházela na dýl – než pauza na kojení tak jsem nemusela odsávat pro případ, že by krmil kdo by hlídal. Mléka se dělalo tak akorát na potřebu – jak se říká když je poptávka je i nabídka. Sice ze začátku po návratu z porodnice jsem párkrát odstříkávala kvůli úlevě jak moc jsem měla nalitá prsa aby šlo Danče se přisát, to než se to množství upravilo samo, ale jinak jsem neměla potřebu. No a myslím, že se to dá koupit právě až po porodu až se vidí jestli je opravdu zapotřebí, ony ty elektrické jsou docela drahé.
Jo, odpočinula jsem si, když byla Danulka u babičky a dědy. Je tam ráda, ale nechce u nich spát.
Před rokem a půl jak jsme se vrátily z nemocnice tak pak se to nějak zlomilo, předtím nebyl problém aby u babičky a dědy spala celý víkend.
Ale nenutíme jí, když nechce a není z nějakého důvodu potřeba aby bylo hlídání přes noc, tak to nehrotíme. I když někdy by to taky bodlo, to neříkám.
Je připravená na to, že až pojedu do porodnice, tak asi bude nějaký den u prarodičů spát, tak to už snad nebude smutná. Možná já budu víc, jak jsem na ní zvyklá.

POčasí se nějak kazí, má padat sníh s deštěm, pak už jen pršet:( , tak to bude zítra nepříjemný na ten výlet do Prahy. Ještě že to skoro strávíme v buse, metru a jen přebíháme do budov.
Rybízku, já jsem dávala odkaz do svého příspěvku ohledně toho lněného semínka, zkusím dohledat a zkopíruju ho sem ještě jednou ať to nemusíš hledat (bylo to myslím o víkendu). Už se to blíží, já to tedy chci od toho 34. týdne začít zase konzumovat.

Tak hezký den i přes to pošmourný počásko, pohodu do bříšek a pohlaďte mimísky!

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist