RE: Těhule duben 2011

4.2.2011 (12:19) #860500 AnonymHost Rybízku, já dostanu PPM jen díky tomu, že se mnou zaměstnavatel nerozvázal prac.poměr – přistoupil na mojí žádost o prodloužení ze 3 let na 7 kvůli Danielčině postižení /byly k tomu papíry od posudkového lékaře/ a taky asi díky tomu, že proběhla 2*reorganizace ve firmě – pracovala jsem ve sklárnách, které […]

#860500
Anonym
Host

Rybízku,

já dostanu PPM jen díky tomu, že se mnou zaměstnavatel nerozvázal prac.poměr – přistoupil na mojí žádost o prodloužení ze 3 let na 7 kvůli Danielčině postižení /byly k tomu papíry od posudkového lékaře/ a taky asi díky tomu, že proběhla 2*reorganizace ve firmě – pracovala jsem ve sklárnách, které 2* změnily název, majitele. Je to kolos ohromný, já tam pracovala na zahraničním obchodu, prodávala jsem ručně vyráběné skleněné výrobky. Já sama jsem se divila, když mi z Aperia přišla odpověď, že na mateřskou mám nárok a mzdová účetní mi to potvrdila.Prostě to navazuje na předchozí mateřskou a následnou rodičovskou, nebyla mezitím výpověď, žádná registrace na ÚP a díky tomu to takhle je.
Takže jsme dnes nastoupily spolu na mateřskou:) . Jediné štěstí které tedy v tom Danielky zdr. postižení je toto. Jinak bych raději, aby byla co se týče sluchu OK, žádný peníze za tohle nestojí! Protože jsem si plánovala normálně jít v jejích 3 letech zpátky do práce.
Je hodně lidí, kteří mi to jakoby závidí – prostě se někteří takhle najdou a to pak člověka zamrzí, prošli jsme si po nemocnicích od jejího 1 roku docela nepříjemnýma hospitalizacema a po operaci začla rehabilitace sluchu, časté dojíždění do Prahy, takže varianta, že bude Danulka jen na 4 hodinky ve školce byla jediná schůdná. Jezdí se často na logopedie a to by mi v práci prostě netrpěli.
Já jsem ráda, že je Danulka po operaci, že díky tomu se rozvíjí jak to jen jde a na logopedii bude chodit až do dospělosti, to je jistý. Myslím, že jí pomůže i to mimčo, bude jí to táhnout a motivovat tedy snad!

Ad jméno – mě se víc asi líbí Beátka Burianová to zní hezky:) .

Jo a já začala přemýšlet, že se mi docela začíná líbit i Natálka – Šárko to je co. Už začínám taky špekulovat od Johanky, přes Klárku, Simonku a teď zase Natálka. Stejně to nakonec dopadne, že budeme mít kluka – jak si asi nejvíc přeje tatínek. A bude vyřešeno. U kluků jsme zatím varianty nezměnili.

Danulka pomáhá vařit. Zítra máme jet na další dětskou oslavičku – tentokrát do vedlejšího městečka, kde jsme dříve bydleli. Pozvali nás naši bývalí sousedé, jejich Adélka slaví 6. narozeniny. Bude tam celá parta s dětmi, budou bobové závody, ohňostroj tak jsem zvědavá, zda bude přát počásko. Hlásí silný vítr, to se mi pak nikam nechce. Ten kamarád má chatu docela na kopci tak to tam bude fičet. A chata při nepřízni počasí není zrovna největší. No uvidím, jestli nakonec nepojedou jen Danulka s taťkou. Já bych se pustila do úklidu a trochu pak relaxovala.
V neděli čekáme návštěvu, tak asi dopoledne upeču něco sladkého ke kafíčku.

Mějte se fajnově, těším se na další příspěvky!

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist