RE: Těhulka LIVE! Anička

16.9.2011 (12:34) #895164 p PeťulaRegistrovaný uživatel Ahoj Aničko.My jsme si nenechali říct co to bude.Když jdem na utz tak hlásím,že nevím co to bude a nechceme vědět co to bude.Pro nás to bude dárek,protože jsme o jedno přišli a je nám úplně jedno jestli to bude mí pipinku nebo bimbáska.Plno lidí žíkají,že by to nevydrželi […]

#895164
p Peťula
Registrovaný uživatel

Ahoj Aničko.
My jsme si nenechali říct co to bude.Když jdem na utz tak hlásím,že nevím co to bude a nechceme vědět co to bude.Pro nás to bude dárek,protože jsme o jedno přišli a je nám úplně jedno jestli to bude mí pipinku nebo bimbáska.Plno lidí žíkají,že by to nevydrželi si nenechat říct co to bude,ale o to je to větší překvapení o který nás už nikdo nepřipraví.Někdo teda říká,že dřívějc to nebylo a tak se s tím žilo,že se nevědělo co to bude a to je podle mě to nejkrásnější.Více nám ale říakají když mě vidí kluka.Včera mě viděla tetka a říkala,že to bude holka.Se jmény je to také tabu,protože už u dcera jsem se setkala s tím jak mi každý vemlouval to svoje jméno a teď už začla s tím máma.
Včera jsem byla na kontrole a tak bylo hlavičkou dolů(pořád-hurá)a já jsem dr řekla,že mě minule vystrašil,že je příčně a on mi hlavičku ukázal na utz a je opravdu dole.No taky tam cítím takový šťourání.
A taky včera jsem si dojeli ke kamarádce pro postýlku a já myslela,že ji ještě necháme nesloženou jen aby tu byla,ale přítel se hned do ní pustil a složil ji.Budeme mít sice málo místa v ložnici na projití,ale vydržet se to dá.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist