RE: Těhulka LIVE! Bára

13.1.2011 (9:47) #894591 s snoubenkaRegistrovaný uživatel Dobrý den Baruško, ano i mě , jako vás, píchalo pod prsy. Už nevím zda pod levým či pravým, ale vždy jen pod jedním. Nevím čím to bylo, možná bylo miminko moc tlačeno nahoru, když jsem seděla? Taky mi pomohlo se natáhnout nebo projít.Jinak máme doma taky páreček, ale […]

#894591
s snoubenka
Registrovaný uživatel

Dobrý den Baruško,

ano i mě , jako vás, píchalo pod prsy. Už nevím zda pod levým či pravým, ale vždy jen pod jedním. Nevím čím to bylo, možná bylo miminko moc tlačeno nahoru, když jsem seděla? Taky mi pomohlo se natáhnout nebo projít.
Jinak máme doma taky páreček, ale s dost velkým věkovým rozdílem. Synovi bude teď v dubnu 9 a malá bude mít v červnu rok. No máto i své výhody. starší se už o sebe dokáže postarat sám, takže se můžu v klidu věnovat malé. Taky s ní dělá kraviny a malá ho miluje, vždy když ho vidí mohla by se zbláznit.
přitom byl vlastně příchod dalšího člena rodiny = DCERY, tak trošku dramatický. Vůbec před tím, než jsem podruhé otěhotněla, jsme se synem mluvili o miminku, že by měl sestru/bratra….nechtěla ani slyšet. někdy byl i zlý. Nevím, asi tak reagoval hlavně proto, že do té doby vyrůstal jako jedináček a taky má jiného otce než Viktorka. Možná se bál, že budeme miminku dávat vís lásky a pozornosti jak jemu.
nakonec vzal ale moje těhotenství dobře, což jsme byli všichni rádi. přítel dostal totiž UZ loni pos sromeček,teda dostala ho celá rodina.Nikdo neměl ani tušení a mě se to podařilo ututlat do poslední chvíle. 3,5 měsíce jsem to tajemství nosila v sobě:D a na štědrý den jim tu radostnou zprávu donesl Ježíšek :-).
Vlastně až ted mě napadlo, že se ani syn neptal, jak to ježíšek dokázal 😀 .
Abych se ještě vrátila k jedné vaší otázce, jaký je rozdíl mít chlapečka či holčičku, či zda jsme chtěli opět chlapce či děvče?!
No já chtěla mít vždy 1. syny a asi tak za 2-3 roky po něm holku. vždy jsem měla takovou představu, že brácha bude svou malou sestřičku chránit a opatrovat, když jsem sama byla nejstarší ze sourozenců a s mým bráchou jsme od sebe o 10let, tak jsem spíš ten opatrovatel byla já:) .
proto jsem si to ve svém životě vysnila tak, že 1. bude prostě kluk a druhé holka, ale člověk míní a osud mění. vztah mi nějak nevyšel, ale syn se mi na 1. pokus povedl :-). S mým nynějším partnerem máme dceru, člověk by řekl, že mi ty plány vlastně vyšly, ale s dost velkým časovým rozpětím:( . teď se asi budete divit, ale druhé dítko jsem chtěla také kluka a holce jsem nechtěla ani slyšet. Hlavně jsem to brala z praktické stránky…oblečení hračky…o klukách už jsem něco věděla a jako malou mě panenky nikdy nebraly, taky jsem byla spíše jako kluk.
Pohlaví miminka jsem si říci nenechala a stále věřila, že to i po 2. bude chlapeček. Jidni tipovali ono druzí ta to a a nakonec se fakt narodila holka a jaké bylo moje překvapení, když jsem ji poprvé uviděla…….prostě jsem si do poslední chvíle po posledním zatlačení nepřipouštěla, že by se nám mohlo narodit něco jného než chlapeče a pak………otevřela jsem oči a jediné na co jsem se zmohla byla věta: JEŽIŠ, ONA JE TO FAKT HOLKA… a tím jsem pobavila celý porodní sál :-):D
No a jaké je to teď? úžasné mám svoji princeznu i prince ochranáře a myslím,že i když je to hoka bude to čertovo kvítko stejně, jako kdyby to byl kluk!
takže máme páreček a já bych eventuelně ještě jednou štětí zkusila, třeba to na třetí pokus ten kluk zas bude :-))))))))))).

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist