RE: Těhulka LIVE! Bára

2.2.2011 (14:40) #894654 x NikaRegistrovaný uživatel Ahoj holky, pročítala jsem diskusi a napadlo mě, že taky přispěji svými zkušenostmi. Jsem teď ve 23. týdnu svého prvního těhotenství a čekám (dle vyšetření ve 20tt) holčičku. O tom, zda pořídím kyblíček nebo vaničku jsem ani nemusela přemýšlet, neboť jsme zdědili vaničku po synovci. Co se týká velikosti […]

#894654
x Nika
Registrovaný uživatel

Ahoj holky,

pročítala jsem diskusi a napadlo mě, že taky přispěji svými zkušenostmi. Jsem teď ve 23. týdnu svého prvního těhotenství a čekám (dle vyšetření ve 20tt) holčičku. O tom, zda pořídím kyblíček nebo vaničku jsem ani nemusela přemýšlet, neboť jsme zdědili vaničku po synovci.
Co se týká velikosti bříška, tak to mi nejvíc narostlo během posledních 3 týdnů a už i okolí pozná, že je to těhotenské bříško. Minulý týden jsem si do práce chtěla vzít halenku ale zjistila jsem že ji jaksi přes bříško už nezapnu :-). Přibrala jsem 4kg s počáteční váhou 53kg a začínám si připadat trošku těžkopádně. Nikdy dřív jsem tolik nevážila a tak ta kila navíc na sobě opravdu cítím. Ale snažím se pořád cvičit, hlavně proto aby mě nebolela záda. Navíc mám sedavé zaměstnání, takže se příjemné se každý večer protáhnout.
Se sexem jsem na tom podobně jako Bára a Helča – taky mám chuť pořád 🙂 nejvíc během dne. Ani jsem se nesetkala s tím, že by přítel mě problém s milováním v těhotenství, jen je to u nás tak, že sex připadá v úvahu až ve večerních hodinách (žijeme v domě s rodiči) a to už jsme oba tak unavení, že usneme ještě než k něčemu dojde.

Mějte se těhulkovsky.
Verča

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist