RE: Těhulka LIVE! Bára

31.3.2011 (20:15) #894806 y YtagomRegistrovaný uživatel Luci, je několik důvodů, proč pohlaví mimča nechceme vědět: chtěli bychom hlavně zdravé mimčo (máme v rodině problematické kyčle, u přítele zase alergie a sluch), tak je nám úplně jedno, co to bude. Taky je docela sranda sledovat, co okolí tipuje (zatím vede holka). Kdybych to věděla a nikomu […]

#894806
y Ytagom
Registrovaný uživatel

Luci,

je několik důvodů, proč pohlaví mimča nechceme vědět: chtěli bychom hlavně zdravé mimčo (máme v rodině problematické kyčle, u přítele zase alergie a sluch), tak je nám úplně jedno, co to bude. Taky je docela sranda sledovat, co okolí tipuje (zatím vede holka). Kdybych to věděla a nikomu jinému to říct nechtěla, tak se znám, že bych se někde prokecla. Taky bych se bála, že mi budou kupovat oblečení buď jenom do modra nebo do růžova. Ty máš tu výhodu, že víš na 100 %, co to bude. Mě by to museli určit jenom podle ultrazvuku a tomu tolik nevěřím, protože znám z rodiny na okolí dost případů, kdy se doktoři spletli a kluci byli potom v růžovém a naopak 😛 😀 . A navíc je to po porodu velké překvapení pro všechny <:o) . A překvapení já ráda 🙂 🙂 !

K tomu kočárku: nejvíc s ním budeš jezdit ty a potom tvůj mužíček. Takže se na ostatní vykašli, a kup si ten, který je tvému srdci nejbližší a nejlíp ti vyhovuje. Mě se třeba líbí 2 kočárky – Camarelo a V-Travel, jsou to trojkombinace a mají poměrně velkou korbičku (vzhledem k tomu, že v zimě bude špuntovi okolo 6 měsíců a bude se tam muset vejít i s fusakem). Takže mám teď dilema, který si vyberu 🙂 .

A s tím jménem si vůbec nedělej starosti, hlavně že se líbí vám oběma.

K těm vitamínům: já beru Calibrum Mam, měly by se brát 2 tablety denně a já beru jenom jednu s tím, že ostatní vitamíny si doplním z jídla.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist