RE: Těhulky České Budějovice

16.1.2012 (13:33) #885361 y YtagomRegistrovaný uživatel Ahoj holky, tak zítra máme tu kontrolu uší, na které musí Terezka spát. Myslím, že tam usne, ale asi tam budeme muset znova, protože máme rýmu, které se nemůžeme zbavit 🙁 . Už mám nahrané fotky v počítači, tak je brzy dám i na web 🙂 . Míšo, jsem […]

#885361
y Ytagom
Registrovaný uživatel

Ahoj holky,

tak zítra máme tu kontrolu uší, na které musí Terezka spát. Myslím, že tam usne, ale asi tam budeme muset znova, protože máme rýmu, které se nemůžeme zbavit 🙁 . Už mám nahrané fotky v počítači, tak je brzy dám i na web 🙂 .

Míšo, jsem ráda, že jsi opět funkční, už jsem přemýšlela, co je s tebou. Krásně rostete, tak jen tak dál 🙂 . Taky jsi jezdila na vojtovku k dr. Kolářové do ČB?

Káťo, tak to jsme se v Globusu minuly 🙁 . My tam jeli ve 2 hodiny odpoledne a Terezku hlídala moje mamka s taťkou. Ještě než jsme vyjeli z baráku, tak už se mi stýskalo, to jsme na tom stejně 😛 . Jsem tam nakupila za 810 Kč – 5 bodíček, 2 dupačky, mikinu, dupačky s kabátkem. Akorád mě mrzí 2 věci – když jsem platila tohle oblečení na kase uvnitř Globusu, tak mi prodavačka zapomněla namarkovat ponožky (4 páry za 45 Kč), a pak než jsme vlezly přímo do globusu, tak jsem se koukla do lidovky a měly tam lacláče, tak jsem si řekla, že až půjdeme domů, tak si tam dvoje koupím (68 světle modrou a 80 cihlově červenou). No a když jsme tam pak přišli, tak jsem byla šťastná, že jsem sehnala aspoň 68 cihlově červenou (50 Kč), bylo to hodně rychle přebrané. Tak teď už musím koupit akorád 2 overaly na spaní a jsme zasobené velikostí 68 a 74 😀 . Na vítaní občánků si vemte něco frcovního 😛 .

Páčko, jdu baštit, pak je na řadě Terezka (snad se do té doby vychrní)

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist