RE: Těhulky České Budějovice

21.1.2012 (13:33) #885366 y YtagomRegistrovaný uživatel Ahojík holky, tak rýma se nám díky kapičkám lepší. Dneska chrouněla Terezka v postýlce do 4 a pak chrupčila se mnou na mě nalepená. Nevím, čím to je, ale máme ty noci na střídačku, jindy se mnou spí už od půlnoci a jindy vydrží do 4 nebo do 5. […]

#885366
y Ytagom
Registrovaný uživatel

Ahojík holky,

tak rýma se nám díky kapičkám lepší. Dneska chrouněla Terezka v postýlce do 4 a pak chrupčila se mnou na mě nalepená. Nevím, čím to je, ale máme ty noci na střídačku, jindy se mnou spí už od půlnoci a jindy vydrží do 4 nebo do 5. No a ranní vstávání je jednoduché, stačí se odtáhnout a do 5 minut cvak cvak a je vzhůru. Jinak na bříško se teď přetáčí rychle i s tím rancem plín, akorád zpátky to ještě neumí a to se pak zlobí, takže musím přiběhnout a přetočit jí, ale ona na to brzy taky přijde. Je super, že už si dokáže dlouho hrát sama, akorád musím být v dosahu, když se chce přetočit zase na záda. Taky už se zkouší plazit, ale to nám ještě moc nejde.

Káťo, u nás to bylo na vítání občánků zrovna tak, právě v době odpoledního spánku, zvládli jsme ho docela dobře jedině díky tomu, že než jsme tam dojeli, tak si dala 20 minut. Doufám, že už je ti dneska ještě lépe. Já když začínala s příkrmy, tak jsem dala cca 5 lžiček a zbytek porce druhý den, když nebyla žádná reakce (a zatím ani nebyla). No hlavní je, že se ti neosypal a že mu chutnalo. A jaká byla kaše? Dnešní Terezčnino menu: Brambory, mrkev a hovězí. Zítra je na pořadu dne kuřecí polévka s rýží.

Evelínko, to je telepatie, už 3 dny na tebe a Damiánka myslím, jak se vám daří a co už umíte a ty dneska napíšeš, super. Naše Terezka teď na všechno kroutí hlavou, takže kuřátko nepípá, pejsek neštěká atd 😀 😛 . Já kojím hlavně v noci a pak ještě odpoledne, ale to brzy nahradím ovocem. Za noc se mi Terezka na jídlo vzbudí 2x (když je horší noc tak 3x), ale vzhledem k tomu, že já v prsou nemám už takovou zásobu, tak to i chápu. Tak zase písni, jak se vám daří 🙂 .

Jo a dám sem odkaz na borovanský zpravodaj, na 7 stránce jsou fotky z vítání občánků:
http://www.borovany-cb.cz/rok-2012/ds-8711/archiv=0&p1=6231

Páčko, jdu dodělat oběd

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist