RE: Těhulky České Budějovice

23.3.2011 (13:09) #884411 y YtagomRegistrovaný uživatel Ahojík Katko, tak mě je jedno, co to bude, hlavně bych chtěla, aby bylo zdravé. V mojí rodině máme totiž problémy s klyčlemi, já sama jsem byla v 10 letech s levou na operaci, tak doufám, že mimi bude mít kyčle po přítelovi a po mě zase, že nebude […]

#884411
y Ytagom
Registrovaný uživatel

Ahojík Katko,

tak mě je jedno, co to bude, hlavně bych chtěla, aby bylo zdravé. V mojí rodině máme totiž problémy s klyčlemi, já sama jsem byla v 10 letech s levou na operaci, tak doufám, že mimi bude mít kyčle po přítelovi a po mě zase, že nebude mít alergie (přítel totiž oteče, když ho štípne včela).

Ale kdybych to měla soudit podle oblečení, co se mi v krámě líbí, tak jsem zamilovaná do jedněch dupaček s beruškami. Jestli tam budou ještě v červenci a já budu mít holčičku, tak bude mamka zaúkolovaná je dojít koupit 😀 .

No a než jsem cítila pohyby, tak jsem čekala pokaždé na poradnu, abych viděla, že je mimi v pořádku, a vždycky mi ten čas mezi jednotlivými návštěvami připadal, že se straaaaašně vleče. Ale teď jsem si naplánovala nějaké aktivity, takže mi to začalo poměrně utíkat.

Aspoň, že je teď hezky, už bych docela chtěla upravovat terén okolo baráčku a sázet si kytky a sít trávu. Ta holá planina se mi pranic nelíbí.

Zatím páčko!

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist