RE: těhulky halooo

31.10.2011 (8:22) #857189 r RadkaRegistrovaný uživatel Ahoj holky, přeju všem pohodový nový týden:D !Jelikož dnes bude mé klasické nemilované pondělí, jdu napsat zavčas, hezky ráno, večer budu třeba zlá:D …. Leni ano ano:D ! Bydlíme velice strategicky:D !! Na jednu stranu Praha, na druhou Košice:D …. Já teda raděj tu slovenskou stranu, ale častější musí […]

#857189
r Radka
Registrovaný uživatel

Ahoj holky, přeju všem pohodový nový týden:D !
Jelikož dnes bude mé klasické nemilované pondělí, jdu napsat zavčas, hezky ráno, večer budu třeba zlá:D ….

Leni ano ano:D ! Bydlíme velice strategicky:D !! Na jednu stranu Praha, na druhou Košice:D …. Já teda raděj tu slovenskou stranu, ale častější musí být ta Praha. K Tatrám – tata tam s nama jezdil každý rok, někdy i dvakrát, takže myslím že je znám tak nějak všude:D . Nízké míň, a pak jsme ještě jezdívali často do slovenského ráje. Ten je naprosto dokonalý. A Ten plánujeme rozhodně taky, nějakou teda jednodušší trasu, a nevím jestli ne tak až ve třech letech …. Tyhle termály tede zrovna neznám, ale poznačila jsem si je:D ! Uvidíme jak budou podchycené děti.

Veke je to jak píšeš, s pražákama sem v kontaktu, celkem dost intenzivním:D 😀 …..bych to tak nazvala…. To víš, looser přitahuje loosera:D 😀 !! Jsme vycítili okamžitě že tohle nám bude klapat. Makají, mají toho tak nějak celkově moc. Budu pozdravovat:) .

Dnes jsem měla sen, že se mé starší dítě rozhodlo začít chodit:D . To bylo krásnýý:D !
Jo, Veke, prosím tě, ty vstáváš dřív než Váša? U nás je to tak že kluci mi dělají spolehlivého budíčka. Teď s novým časem je to teda krapítek dost brzký budíček, ale jak děláš že stíháš ranní čůrandu?

A KDE JE SAKRA ANETTE??! UŽ JI VYHLÍŽÍM DÝL!

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist