RE: těhulky halooo

16.10.2011 (11:17) #857040 r RadkaRegistrovaný uživatel Ahoj holky.Katie moc děkuju. Je krásné co jsi mi napsala. No třeba mě život překvapí a vrátí se bezstarostné rána. A to že se občas pohádáte, to si myslím je dobře:) . Takový ten pocit po hádce, kdy ti dojde jak toho druhého miluješ a chceš se udobřit, by […]

#857040
r Radka
Registrovaný uživatel

Ahoj holky.
Katie moc děkuju. Je krásné co jsi mi napsala. No třeba mě život překvapí a vrátí se bezstarostné rána. A to že se občas pohádáte, to si myslím je dobře:) . Takový ten pocit po hádce, kdy ti dojde jak toho druhého miluješ a chceš se udobřit, by se bez hádky nikdy nedostavil:) ! My se teď těšíme až nějaká hádka přijde, kvůli usmiřování:D , ale asi to hned tak nebude… Až časem. Jinak já si myslím že kluci taky začnou chodit do roka – radost z toho nemám, ale na nohách jsou neustále, běhají kolem nábytku neskutečnou rychlostí, tak si myslím že v prosinci už možná i nějaké krůčky budou. Kéžby aspoň nezačali zároveň … Jo a ještě mi prosím tě napiš, jak srážíte teplotu? Až to přijde ať vim… A povedlo se?

Teuš já bych si ten čas na vás klidně udělala, ale ono je blbý, že jsi nepojízdná:D !! Nebo pokud se dopravíš do ikey i jinak, tak to pak problém nebude. A ten sraz …. je to těžký no:D ….

Odhodláváme se po obědě jít ven:# , no asi půjdem ….. namažem si ksichtíky, nandáme rukavice a čepky, a vyrazíme ….. brrrr.. pak bude aspoň chutnat horký grog:D !!

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist