RE: těhulky halooo

10.10.2011 (16:24) #856982 h Hrusticka206Registrovaný uživatel Ahoj holky,snažím se dočíst. Ale moc nestíhám, tak zatím aspoň málo písnu. Včera jsme jeli na návštěvu ke kemardáce do Plzně…a Juli možná fakt lezou ty zuby, nebo nevím. Na dnešní třošku dřívější 6tii měsíční prohlídce mi nikdo nedokázal říct, proč když jelda ukázkově a skoro se až cpala, […]

#856982
h Hrusticka206
Registrovaný uživatel

Ahoj holky,
snažím se dočíst. Ale moc nestíhám, tak zatím aspoň málo písnu.
Včera jsme jeli na návštěvu ke kemardáce do Plzně…a Juli možná fakt lezou ty zuby, nebo nevím. Na dnešní třošku dřívější 6tii měsíční prohlídce mi nikdo nedokázal říct, proč když jelda ukázkově a skoro se až cpala, tak najednou ze dne na den jen viděla lžičku, tak řvala… Už je to trochu lepší, ale dávám jí taky skoro jen mlíko a jen v poledne se snažím dát zeleninu na oběd a už sní tak kolem 100g,ale stejně je to trochu boj. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Ivi a co děláš s tím,že ti Šíma málo papá – dáváš hodně mlíka pořád nebo jak? A jak je Šímovi, pořád nemocný?
Doktorka říkala, že možná můžou být ty zoubky, že ji jazyk drží hidně na spodní dásni. Přetáčet se nechce…to jen tak někdy a když ji doktorka „dotočila! na překulení tak doknce začala hrozěn řvát. Doktorka koukala, co to je:D No tak máme trénovat překulování. A zkusím ji koupit homeo na zoubky,jestli to třeba pomůžou i s tím jídlem…četla jsem,že jí tp může vadit kvůli těm zoubkům,jesltli se tam klubou.
Leni, takže u nás je to s příkrmama takhle, jak píšu…14 dnl krásně jedla zeleninu a už od 4.měsíce na noc kaši lžičkou…pak jsem přidala i ovoce a asi za 4 dny stav,co jsem psala. Řev jen viděla lžičku.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist