RE: těhulky halooo

8.10.2011 (13:38) #856966 r RadkaRegistrovaný uživatel Ahoj holky, Anette jestli něco vyznělo jako namířené proti tobě tak se omlouvám. Rozhodně nebylo. Tebe tady všechny respektujeme a naopak je krásné že něčemu věříš a podle toho jedeš. Máš zdravotních problémů hodně, a je krásné že se v tomto směru snažíš udělat maximum pro své děti. Vždy […]

#856966
r Radka
Registrovaný uživatel

Ahoj holky,
Anette jestli něco vyznělo jako namířené proti tobě tak se omlouvám. Rozhodně nebylo. Tebe tady všechny respektujeme a naopak je krásné že něčemu věříš a podle toho jedeš. Máš zdravotních problémů hodně, a je krásné že se v tomto směru snažíš udělat maximum pro své děti. Vždy je potřeba v něco věřit a já ti jen přeju aby díky této stravě na tom byly holky líp a vyplatilo se ti to. A poď hned zpátky za nama. Já tady napíšu něco ať se rychle všichni pustí do mě:D 🙂 . To myslím nebude problém:D .

Leni krásně podaný příspěvek, hlava – pata. Super. Jj, na imunosupresivech do konce života:D . Ale mám roll-on, takže krásná non.stop:D 😀 ! Haha, no v mém případě opravdu pomůže už jen zakopat 3 metry pod zem:D , tady už roll-on nezabere:D …. Ale zrovna já bych si opravdu ztěžovat neměla, protože beru minimální dávečky. Dělali mi teď vyšetření celkové, tudíž i kosti, RTG, sono, no vše ….. A vše 100% ok. Takže mám obrovskou radost. Dokud to tak je, hodlám si to užívat a vážím si toho.

Ivi po tvém příspěvku MILUJU svoji tchýni:D 😀 !! Pardon,ex-tchýni č.2:D 😀 …… Ty jsi jí to dovolila todle všechno:O ? To je masakr, hlavně ty plínky, nechápu!

Teuš já a kritizovat:O 😀 ….. nééééééé:D 😀 …… Je to super mít holčičku, určitě. ALE JÁ JSEM NA TY CHLAPY:D 😀 😀 !!!!!! Mám dva divočáky, sem si myslela že mám hodné děti, no poznala jsem anděla, pak dalšího, začala porovnávat a – mám doma pěkné sígry:S !! Jinak Kačka mi přijde fakt na vás oba. Myslím že nosík má tvůj, a zbytek je Martin, ale ono se to ještě bude měnit. Je moc krásná, super fotky.

My dnes jedeme ke známým, hodím nohy na stůl a užiju si relax, oni budou dlachmat dětičky jako diví:D 😀 . Takže se strašně těším:) .

Krásný víkend holky, pa

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist