RE: těhulky halooo

16.8.2010 (13:44) #846059 r RadkaRegistrovaný uživatel Katie, tak to já právě nemůžu porovnat. A já jsem si naivně myslela, že v Makru nás to vyjde nejlevněj. No jsem ráda za vaše typy.Marci je mi to jasné:) . To byl jen takový stesk ode mě. Ale už je to ok. Dala jsem si první úřadové kolečko, […]

#846059
r Radka
Registrovaný uživatel

Katie, tak to já právě nemůžu porovnat. A já jsem si naivně myslela, že v Makru nás to vyjde nejlevněj. No jsem ráda za vaše typy.
Marci je mi to jasné:) . To byl jen takový stesk ode mě. Ale už je to ok. Dala jsem si první úřadové kolečko, po obědě mě čeká druhé, větší, a normálně mi to dost pomohlo. Kontakt s lidma, trošičku jsem si přišla potřebná, no pomohlo mi to:D . To bych nevěřila, že budu jednou ráda „běhat“ po úřadech:D !!
Jinak holky s tím srdíčkem my to máme tak, že pan doktor mě hodí na UTZ každou návštěvu, a zapne zvuk a je to vlastně krásně slyšet. Zapne i barvy, a je to tam všechno krásně vidět. Srdíčka jak tlučou a tak. Ale ty Marci mluvíš asi o nějakém jiném poslechu, že? To mi zatím nic neříká, tak se těším.
Kamarádce moc držíme pěstičky, moje švagrová měla to samé, s dvojčatama, od 26. týdnu. Modlila se za každý jeden den, nakonec to dotáhli na 37. týden:) . A to rozhodně pořád neležela, protože už doma jedno dítko měla, takže starat se musela. Ale kamarádka ať leží co to půjde:) .

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist