RE: těhulky halooo

29.11.2011 (9:30) #857427 k katusRegistrovaný uživatel Teo – gratulujeme, ale nějak jsme zapomněla – co udělal?:D Jinak holky se ségrou to dopadlo špatně, miminku přestalo bít srdíčko. Obrečely jsme to, no je to příroda. Snad to příště vyjde, moc bych jí to přála a Sofince sestřenku nebo bratránka. Ona má, ale nevlastní od ségřinýho chlapa […]

#857427
k katus
Registrovaný uživatel

Teo – gratulujeme, ale nějak jsme zapomněla – co udělal?:D
Jinak holky se ségrou to dopadlo špatně, miminku přestalo bít srdíčko. Obrečely jsme to, no je to příroda. Snad to příště vyjde, moc bych jí to přála a Sofince sestřenku nebo bratránka. Ona má, ale nevlastní od ségřinýho chlapa a to není ono.
Právě teď nám dělníci demolují byt – vedle odsekávají plesnivou zed a máme všechen nábytek uprostřed pokoje. žijeme jen v ložnici, ach jo. Snad to bude brzy hotové. Manžel naštěstí zůstal doma kvůli nim, já bych na to neměla nervy.
Holky a ty jogurty jaké? je to jedno? nebo mám začít bílým? No on Fořt samozřejmě píše až od roka a jen něco, v každé knize je to jinak, ach jo. Čím víc toho přečteš tak tím máš zamotanější hlavu. Já to brala selským rozumem tak, že když kojím a to dost často, že mlíko nepotřebuje.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist