RE: těhulky halooo

29.7.2010 (15:01) #845643 AnonymHost Ahojte holky, to jsem tu ale dlouho nebyla, teď mi vzalo spoustu energie, než jsem to tu proluštila celé 😀 . Veriburi, gratuluju ke šmouze, mě taky ukápla slzička a řikala sem si: já ho vůbec nevidim, ale když říkáte, že tam je, tak je to krásný!!! 🙂 . Katko, Marmlo, […]

#845643
Anonym
Host

Ahojte holky, to jsem tu ale dlouho nebyla, teď mi vzalo spoustu energie, než jsem to tu proluštila celé 😀 . Veriburi, gratuluju ke šmouze, mě taky ukápla slzička a řikala sem si: já ho vůbec nevidim, ale když říkáte, že tam je, tak je to krásný!!! 🙂 .
Katko, Marmlo, Lajnis, Lyli, Veriburi, Anetko, (snad sem nikoho nevynechala???) děkuju za povzbuzení. Hrozně mi fšecky holky pomáháte. Líp než ty doktoři. Od večera jsem měla spoustu času přemýšlet a fakt sem si říkala, že ještě, že sem se svěřila tady, jináč bych snad už měla vyčištěnou dělohu!
Samosebou sem se vylekala hned, jak sem dorazila navečer dom, páč vložka celá krvavá. Ale já to cejtila ve vlaku, najednou takovej proud ze mně vytekl, ale pak už to takový nebylo. Sem si lehla do vany na půl hoďku, sprchovala si bříško, povídala sem bambínovi fšecko možný a prosila ho, ať je silnej jako taťka a ne slaboch jako mamka 🙂 . Pak jsem měla krev, ale už to nebylo vůbec tak moc. Ale já se nedivim, páč ta paní dr. mi fakt tou tyčí rejdila jak na závodech – strašně rychle ze strany na stranu, až mě to fakt bolelo, a prej je spodek hodně prokrvenej, tak se nedivim, že se mi to tak spustilo.
Dnes jsem doma a fakt nám to prospělo – spali sme až doteď 😀 . S přestávkama na záchod, páč to teda chodim čůrat furt – ale to sou spíš nervy, furt koukám, esli krvácim, nebo ne. Tak teď už mám vložku čistou, jen na toaleťáku při utírání něco málo je.
Tak teď už věřím, že to bude v pořádku.
Co se týče těch nemocnic v Praze – u apolináře, ani v podolí sem nebyla nikdy, ale na vinohradech na chirurgii – hrůza – jen mi měla paní dr. vytáhnout hnis ze zanícený cévky a přešívala mi to 2x, páč jednou jí to nevyšlo, takže mám na krku skobu. Jednou za 3 roky se mi ty beďary objevěj, ale to už jezdim do brandýsa na polikliniku, odkud není ani poznat, že by mě na tom místě řezali.
Fčera sem napsala e-mail svojí gyndr a ještě se neozvala, si představte. Dnes má od 12cti, tak jí dám ještě chvilku 😀 .
Wopravdu v tomhle státě se člověk musí starat sám, jináč by snad umřel (slušně napsáno 😀 ).
Katko, s tou prací jsi mě uklidnila. Fakt sem nechápala, co může být na kancelářský práci tak namáhavýho, abychom ji nemohly dělat.
Já sem dneska hrozně unavená, ale to je asejc tím, jak tam to bambíno bojuje. Alespoň se tím uklidňuju. Břicho mě nebolí, jen občas to píchnutí tady, tam a tak, ale to už mám dva týdny, co se sleduju, a to je prej ten růst dělohy.
Holky, odpočívejte, pozdravujte míma, my se jdem protáhnout za psem na zahradu 🙂 .
my

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist