RE: těhulky halooo

20.10.2011 (17:50) #857097 r RadkaRegistrovaný uživatel Ahoj holky. Dnes mám takový příjemně pozitivní den, žádné hoňky, vše pozvolně přechází z jednoho na druhé a dokonce i vychází, tak je mi příjemně. Ivi ja ja:D 😀 , no ne snad:D ? A mohla jsi přece psát stylem – já někde slyšela …. někdo někomu řikál:) … […]

#857097
r Radka
Registrovaný uživatel

Ahoj holky. Dnes mám takový příjemně pozitivní den, žádné hoňky, vše pozvolně přechází z jednoho na druhé a dokonce i vychází, tak je mi příjemně.

Ivi ja ja:D 😀 , no ne snad:D ? A mohla jsi přece psát stylem – já někde slyšela …. někdo někomu řikál:) … a tak, nenapadnutelně:D . Motorka dobrá. Jen mě mamka před těmahle odradila, prý není dobré když je ten zadek takhle široký. Kvůli odrážení. Ale praxi s tím žádnou nemám, to ne. Nechci tě odrazovat! Já ale zůstanu u těch klasických motoreček:D . My jsme se tady shodli že to je letitá klasika:D . Ověřená.

Katuš ta hudba mi k tobě sedí:D , hezké. A nedivím se. Já mám v autě Sarah Brightman, Vanessu Mae, Bondy ….. Taky by nejspíš málokdo čekal ….. Ale jak psala Claire, dnešní hudba se moc nedá ….. Teda až na tu naši (naši = ČS). Naši hudbu mám prostě fakt ráda. Ráda poslouchám texty. A filmy – zbožňuju!!!! Fakt zbožňuju 90% českých filmů. Včera byl někde úryvek z filmu Cesta z města, to je tak dokonalý film:D ! No nad Č filmama můžeme debatovat měsíce, klidně, nemám problém …… Jednou mě Coopři vzali na kačenku se zelim. Ta restaurace byla na ulici, kde ve filmu Vrchní prchni roztlačuje velorex a naskakuje do něj. Bylo to super.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist