RE: těhulky halooo

18.11.2010 (17:18) #849762 r RadkaRegistrovaný uživatel Tea taky máš nateklý obličej? Já taky. Dnes si to i dr poznamenala. Nohy ok, ale obličej napuchlý:S . Ale teď například zase splasknul, je to lepší. Holky já mám boule pořád teda:D , hodně například reagují na to když piju teplý čaj, nebo jím polívku. To se rozčilují […]

#849762
r Radka
Registrovaný uživatel

Tea taky máš nateklý obličej? Já taky. Dnes si to i dr poznamenala. Nohy ok, ale obličej napuchlý:S . Ale teď například zase splasknul, je to lepší. Holky já mám boule pořád teda:D , hodně například reagují na to když piju teplý čaj, nebo jím polívku. To se rozčilují oba:) .

Marci tak to máš pravdu, s tou kávičkou. Kdybysme bydlely blíž, bylo by to super. Úplně nejlíp přes ulici. Jestli něco nemám ráda, tak tyhle neshody mezi náma a chlapama. Beru že jsme s jiný planety, ale někdy je to příliš. Jednou jedinkrát veme někdo na moje děti řemen:@ ! A něco pozná! No tohle teda nikdy!

Aknelka taky podobný chlap, no teda to jsou hulváti někdy, fakt:) ! Měl by se k nim dávat návod a dálkový ovladač, co:) ?

Lily neboj, vše je OK:D . Teď postupně dočítám:) . My měli včera besedu, tak jsem byla ráno nakoupit, udělala jsem domácí pomazánku a nachystala pohoštění, to mě děsně baví<:o) . a pak jsme seděli až do pozdního večera, tak na pc vůbec nebyl čas. A dnes byla ta poradna, pak jsem si dopřála vanu a teď už jsem hezky pod dekou:) . Ještě si půjdu uvařit čokoládku, to počasí k tomu svádí, přiznávám že na mě působí když je škaredě a ta čokoládka by mi mohla udělat dobře:) .

Claire taky jsem v šoku s tou průkazkou:D , ještě že si umíš tak hezky pobrečet:) 😀 .

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist