RE: těhulky halooo

14.9.2010 (0:07) #846962 r RadkaRegistrovaný uživatel Lily děkujeme:) . Je z tebe cítit, jak si to teď s manželem užíváte:D . Ten zahradní nábytek a jak si tam sednete a relaxujete a vykládáte, já to znám a je to nádhera. Pak když je k tomu ještě sklenička vína:) . Máte velký domeček? IVI:D 😀 !! […]

#846962
r Radka
Registrovaný uživatel

Lily děkujeme:) . Je z tebe cítit, jak si to teď s manželem užíváte:D . Ten zahradní nábytek a jak si tam sednete a relaxujete a vykládáte, já to znám a je to nádhera. Pak když je k tomu ještě sklenička vína:) . Máte velký domeček?

IVI:D 😀 !! Ty potvoro!! Tak to už jsi ale fakt přepískla:P . Jinak story s bábinkou je super! Kdybych na to věřila, tak ti řeknu že to nebyla náhoda, ale na tohle nejsem. Znáám to moc dobře, taky lítáme navolno. My měli teď o víkendu na chatě trošku odlišný zážitek:D , uvařili jsme si do hrníčků kafíčko a šli jsme na procházku k potoku. A po cestě na nás vyběhl takový starý děda (co má chatu kousek nad nama v lesích), ať si toho psa OKAMŽITĚ uvážeme!! Jinak že volá policajty. Tak mu Pavel řekl, ať zavolá. A děda jak neslyšel, tak říká: CO? AŤ NEVOLÁM? NO DOBŘE. 😀 !!
Taťka zítra přestěhuje komodku, ve které budou mít kluci věci v pokojíku, tak jsem přemýšlela že jim je už taky operu. Po dnešku jsem taková trošku zklidněná a říkám si že asi opravdu půjdu do nemocnice o dost dřív, tak ať je to nachystané. Myslíš, že je to moc brzo? Že se ty věcičky můžou zašpinit do té doby? Uložíme je, hezky vyžehlené. Nebo aspoň s žehlením počkat? Nechat to na taťkovi až tady bude už sám? On by to zvládnul.
Jinak holčička by byla Darinka. Nebo Darja, to jsme měli trošku dilema.
Mějte krásnou dobrou noc vy i mimísci, pa holky:)

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist