RE: těhulky halooo

6.9.2011 (12:39) #856741 r RadkaRegistrovaný uživatel Ahoj holky,Lily Nelinka je krásná:D ! Nemá vlásky:D , jak jí jdou vidět ty žilky, to je fakt mimi já na to nejsem zvyklá:D ….Teuš na neonatologii se nám taky smějí, že co tam děláme. Ale to je dobře že se jim tak daří:D . Vždyť oni nejsou nedonošení, […]

#856741
r Radka
Registrovaný uživatel

Ahoj holky,
Lily Nelinka je krásná:D ! Nemá vlásky:D , jak jí jdou vidět ty žilky, to je fakt mimi já na to nejsem zvyklá:D ….
Teuš na neonatologii se nám taky smějí, že co tam děláme. Ale to je dobře že se jim tak daří:D . Vždyť oni nejsou nedonošení, kozlíci moji krásní. Oni věděli že už jsou hotoví tak si zařídili cestu ven:D 😀 … S kolem souhlas. Člověk pročistí hlavu, je to super. Na dovolených s našima jsme jezdili na kolech pořád. V nohách mám fakt dost. A chybí mi to moc.
Jo a Teuš prosím tě!!!! Žádné deprese! Chodit Kačka bude pak už celý zbytek života, tak ji nech tu pohodičku. Neřeš to! Každé dítě – jiné tempo.
Ivi já jezdím za kámošema do Šumperku. Byli jsme tam i teď na těch „roztančených ulicích“. Napadlo mě napsat ti, jenomže! My to máme vždy rozplánované na minuty a každá minuta je silně využitá. My než se vyklápeme tak je večer. Navíc ti kámoši vždycky naplánují nějaký program. Grilovačky na chatě, jednou i nějaká zábava ve vedlejší vesnici (to je tak 2 měsíce zpátky) a než se stačíme zklidnit tak je deset večer a jedeme domů. A když bych do toho chtěla vměstnat setkání s váma, tak nevím – opravdu nevím – jak to časově udělat. Leda – to mě napadlo až teď, příště vyjet brzo ráno (jezdíváme jinak kolem 10-11) a ráno se potkat.

Hruštičko my mezi dospělákama ty Vánoce moc neřešíme. Pro mě patří dětem, nejkrásnější je vidět ty jejich šťastné očička, po nás už ……. Co už s nama:D . Poukázku na naftu:D 😀 ??

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist