RE: těhulky halooo

23.9.2010 (22:56) #847347 r RadkaRegistrovaný uživatel Marci jo to máme. A celá je na Slovensku. A teď si vem, že každý z těch jedenácti dětí má 1-3 děti, a každý z těchto má další 1-3 dětí:D . Rozrůstáme se krásně. Zrovna za týden se tam chystáme. Do Košic. Jezdím hlavně za jednou tetou, od malinka […]

#847347
r Radka
Registrovaný uživatel

Marci jo to máme. A celá je na Slovensku. A teď si vem, že každý z těch jedenácti dětí má 1-3 děti, a každý z těchto má další 1-3 dětí:D . Rozrůstáme se krásně. Zrovna za týden se tam chystáme. Do Košic. Jezdím hlavně za jednou tetou, od malinka mě tam má nasáčkovanou pořád:D . Tak dokud jsme schopní cesty tam zajedeme.
Přesně tak, kdyby měla tatina doma, ten by jí dal!! By si kecla na zadek a do prachu max kreslila sluníčka:D 😛 ..

Veke gratulujeme:D 😀 ! Tak nejspíš to ta holčička bude, ne? U té vždycky doktoři váhají. Pytlika prostě vidíš:) . A hezky odpočívej, nohy nahoru a relax. Ať jste ok.
Je smutné že děda umřel, to téma tady začíná hezky strašit:S .. já už „naštěstí“ dlouhou dobu nikoho ze staříků nemám. A Pavel už vlastně taky ne. Pohřby taky nemám ráda, ale k žívotu to bohužel patří.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist