RE: těhulky halooo

2.10.2010 (11:35) #847646 m MarmlaRegistrovaný uživatel Dobré ranko holkyOmlouvám se, ale včera měli kluci velký koupando a tak jsme se navečeřeli a já už v sedm byla unavená, ještě v půl osmé jsem četla klukům pohádku a do deseti čekala, jestli dorazí dom manžílek. Já jsem tak šíleně smutná, když není doma. No nakonec jsme […]

#847646
m Marmla
Registrovaný uživatel

Dobré ranko holky
Omlouvám se, ale včera měli kluci velký koupando a tak jsme se navečeřeli a já už v sedm byla unavená, ještě v půl osmé jsem četla klukům pohádku a do deseti čekala, jestli dorazí dom manžílek. Já jsem tak šíleně smutná, když není doma. No nakonec jsme se viděli až ráno a já brečela jak želva, teda holky ty hormony jsou děsný, bulim když bych se měla smát… No a zas máme taťku v práci.
Připravím si jídlo a s kukama jdu ke kamarádce její maminka mi zkrátí kalhoty, tak aspoň nebudu doma myslet nad tím kdy bude doma taťulínek.
V tomhle máš Ivko můj obdiv, i když nejsem moc závyslá na mužíčku, tak mám období, že bez něj nechci být.
Moc ráda bych Vám tu buchtu dala, je škoda, že jste tak daleko, je opravdu moc dobrá a jahody mám taky ráda, i když já mám ráda asi veškeré ovoce.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist