RE: těhulky halooo

9.8.2011 (19:21) #856620 r RadkaRegistrovaný uživatel Och…. ach:'( …. Katie:'( ! Ta sedmá poslední fotka – mě momentálně vystihuje, takhle jsem odpadla už při první fotce….. Jak je možné že ji ještě není vidět ve filmu?? NICMÉNĚ…..:D 😀 😀 nééééééé!!!! Katie odstřelím tě:D ! Claire, zapomněla jsem napsat, fotky jsou nádherné, Maximek je naprosto dokonalý […]

#856620
r Radka
Registrovaný uživatel

Och…. ach:'( …. Katie:'( ! Ta sedmá poslední fotka – mě momentálně vystihuje, takhle jsem odpadla už při první fotce….. Jak je možné že ji ještě není vidět ve filmu?? NICMÉNĚ…..:D 😀 😀 nééééééé!!!! Katie odstřelím tě:D !

Claire, zapomněla jsem napsat, fotky jsou nádherné, Maximek je naprosto dokonalý chlapák! A ty jaká jsi krásná. Moc ti to sekne.

Lily a z pátka na sobotu jsem nespala ani minutu:) . Já jsem v tomhle jiná, já občas ten spánek tak jako flákat můžu, protože jsem ok i tak. Jen pak třeba jednou za 14 dní odpadnu na 1-2 dny, a jdu spát zároveň s klukama. Jaká byla dovča?

Anette vždyť neprovokuju:D , vždyť mlčím jako hrob:D 🙂 . A mimoto, já jsem 8 měsíců po porodu, to nemůžem srovnávat. Máte asi velký dům kolem kterého musíš lítat, co?

Teuš každé dítě má své tempo, vůbec neřeš.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist