RE: těhulky halooo

7.10.2010 (13:21) #847922 t teofilieRegistrovaný uživatel Ahoj holky, přeji příjemné dopoledne!!Tak jsem sem vlítla dnes dřív, abych zase nedočítala dvě hodiny a taky jsem byla zvědavá, zda Ivka nerodí…:) Koukám, že ne, tak jsme tady v plém počtu, jen ta Bloncka nedorazila, asi má něco důležitého na práci. Ale určo je v pořádku!! Ivko, máš […]

#847922
t teofilie
Registrovaný uživatel

Ahoj holky, přeji příjemné dopoledne!!
Tak jsem sem vlítla dnes dřív, abych zase nedočítala dvě hodiny a taky jsem byla zvědavá, zda Ivka nerodí…:) Koukám, že ne, tak jsme tady v plém počtu, jen ta Bloncka nedorazila, asi má něco důležitého na práci. Ale určo je v pořádku!!

Ivko, máš tašku přichystanou v autě????:) Manža je fakt roztomilej!!! Moc bych vám přála, aby to klaplo a stihli jste to, než ti odjede!!

Lyssa, jsou to ale blbíni v tom našem státě, to jsem ani nevěděla, že to mají studenti tak těžké! Tak snad budeš mít to hlídání!!

Radushko, kdepak se kupuje ten teploměr v dudlíku, asi normál v kojeneckém? A kolik tě stál? Díky! Jinak včera jsem taky koukala na ten pořad na Nově a taky mě mrazilo…Obdivuhodní lidé-všichni! Ale hlavně že jsi zdravá, to je nejdůležitější!!!
Ivko, tvé maminky je mi líto a jsem ráda, že máš tak senzační náhradu!!!

Lily, ty odjíždíš, tak ti přeji šťastnou cestu a ať se máš u rodičů dobře!!!

Katus, tobě zase přeji-tedy spíš manžovi-ať je nožka v pořádku a vyjde vám to!!!

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist