RE: těhulky halooo

17.2.2012 (14:01) #858008 r RadkaRegistrovaný uživatel Ahoj holky,Katuš to je strašný, že? Chvilku člověk prošvihne moment kdy tu někdo i odepíše a zas je to v tahu:D … Holky, Teuš, Claire, dávejte dětem masa jak jste zvyklé, každá rodina to má přeci nastavené jinak … Já toho masa nedávám tolik, protože jsem spíš milovník ryb. […]

#858008
r Radka
Registrovaný uživatel

Ahoj holky,
Katuš to je strašný, že? Chvilku člověk prošvihne moment kdy tu někdo i odepíše a zas je to v tahu:D …
Holky, Teuš, Claire, dávejte dětem masa jak jste zvyklé, každá rodina to má přeci nastavené jinak … Já toho masa nedávám tolik, protože jsem spíš milovník ryb. A zatím se mi daří že i kluci je mají rádi. Tak proto nezbává tolik místa pro maso. Ale snažím se ho zařadit. Já nedávám klukům ani šunku, sama ji nemám ráda a nikdy jsem ji ráda neměla. Z měkkých salámů jím jedině vepřovou debrecínku, a to musí být ještě fakt dobrá. Jinak nic.

Řeknu vám, jak jsem se dnes vyznamenala:$ 😀 … Po dvou měsících jsem šla umýt auto – už dva měsíce jezdím jako nasolené prasátko – vidím mytí spodku, beru … Vyjedu z myčky, auto nevysušené, tak jsem tam na ně vlítla … No až jsem skončila svůj monolog (naštěstí v lehkém úsměvu), přišel za mnou pan majitel, chytil mě kolem ramen, strašně hezky se usmál, a šli jsme spolu k ceduli na které jsou vypsané procedury:D … A u téhle prostě to sušení NENÍ:D !! Tak sem to zahrála do autu tím, že jsem se ho už fakt s úsměvem od ucha k uchu zeptala, na jak dlouho mám zákaz vjezdu:D , jestli stačí měsíc:D 😀 … Holky to bylo fakt trapný !!
Navíc už zase melu z posledního, za dvě noci naspané čtyři hodiny je málo. Dnes to musím dohnat, snad půjdu po večerníčku.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist