RE: těhulky halooo

28.6.2011 (12:27) #856343 r RadkaRegistrovaný uživatel Ahoj holky:) , Veke dík za video. Já se zabrala do reorganizace domu a tak to mám zas nadlouho… Jsem ráda že jsi to našla, to je přesně ono. Jak tam mluví o napodobování řízení auta, tak to znám taky:D ! Jinak myslím, že takhle to má spousta holek… […]

#856343
r Radka
Registrovaný uživatel

Ahoj holky:) , Veke dík za video. Já se zabrala do reorganizace domu a tak to mám zas nadlouho… Jsem ráda že jsi to našla, to je přesně ono. Jak tam mluví o napodobování řízení auta, tak to znám taky:D ! Jinak myslím, že takhle to má spousta holek… Nejraděj by OKAMŽITĚ toho svýho vyměnila, ale v momentě kdy je zpátky doma – je opět vše OK. Takový věčný koloběh. Být tebou, začnu žít hlavně pro sebe.

Anette napsala jsi to přesně, hlavně že to nejsou masařky:D . Navíc, jestli chce mít ženská doma CHLAPA, a ne teplouška nebo ženskou, tak to není jen tak:) 😀 ! Musí vědět jak na něj. Takže je taky možné, že občas musí poupravit vlásek nějaké druhé no… tzv. právo silnějšího:D 😀 😀 … ANETTE, mně připadá z toho jak píšeš, že tě v té porodnici berou tak jako lážo plážo. Moc na TEBE myslím, ať zabere oxytocin a ať se povede přirozený porod. JO A VLASTNĚ VŠECHNO NEJLEPŠÍ:D 😀 <:o) !! POČKEJ, TY MÁŠ DNES NAROZKY? JÁ TAKY:D 😀 ! UŽ ČTVRTÉ:D 🙂 <:o) <:o) !!

Hruštičko strašně díky:) 😀 , taky bych si přála aby to vyšlo, myslíš že mě baví ty chlapy tak střídat*-) 😀 … Vypadáš velice spokojeně, tak to je super:) , užívej chalupu a comp vypni. Jo a myslím že málokterá z nás zvládá reagovat na všechno, to nejde. Buď v klidu:) .

Lily a co ty fotky:D ?? Já pořád čekám:D ! S kávičkou to teď mám jak kdy, není to jako dřív. Jsem klidně 3 dny bez ní, není chuť. Ale v servisku má Pavel pressíčko, navíc když tak ráno popíjíš a chlapi kolem tebe makají na autech:D , celkem ti i chutná:P 😀 . Ale převažuje teď čaj.

Teuš už JE léto:D 😀 , vstávej:D ! Nechápu, proč to tak řešíš? Nechce být přikrytá, tak ať není! Já bych neusnula dokud bych měla přes nohy deku… A mám to tak od mala. Nahota je přirozená, tak přišla na svět a tak je jí určitě dobře. O tom znakování a plínkách jsem četla taky. To bych se ale nejspíš zbláznila:D … Tak na tom tvém druhém fóru vyptej nějaký odkaz a hoď ho sem:D . A gratuluju k lepší práci!

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist