RE: těhulky halooo

8.10.2010 (16:46) #848011 r RadkaRegistrovaný uživatel Holky dnes je tak nádherně, to mi to vyšlo:D ! Fakt si ten den užívám:) . Marci tak odpočívej, to je asi známka toho že jsi se přepínala hodně, co? Ale jak to udělat bez babiček a s dvěma dětma.. Je to těžké. No dobře že jste ok! Kaťo […]

#848011
r Radka
Registrovaný uživatel

Holky dnes je tak nádherně, to mi to vyšlo:D ! Fakt si ten den užívám:) .
Marci tak odpočívej, to je asi známka toho že jsi se přepínala hodně, co? Ale jak to udělat bez babiček a s dvěma dětma.. Je to těžké. No dobře že jste ok!

Kaťo překrásné fotky:D !! Nevěsta nádherná, no ženich není moc můj typ:D 😀 , je moc akční:D ! Já jsem spíš na ty relaxační činnosti. I lyžovat jen tak pro radost mě baví, ale jak už je to moc hrrrrr, tak nazdar. A Norsko! Tak to je fakt nádhera. A ty fotky jsou supr! Budeš překrásná mamka:) . Těším se na to bříško:) . A psisko:D 😀 ! Jak se nastavuje s tou medailí, co? To je fakt super, asi pěkný frajer<:o) . A byteček parádní:) .

Teo bříško super, takové jsem měla asi před měsícem:D 😀 . Taky zkusím dnes nějakou přidat, no hlavně o mě pak nemějte strach, stačí že ho mám já:D !

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist