RE: těhulky halooo

21.6.2011 (19:34) #856275 k katusRegistrovaný uživatel Ahoj holky, tedy koukám tady jsou zase změny. Marci – tak řidičák a autíčko, teda ty se máš, uvidíš že jak budeš řídit budeš se cítit o 100% svobodnější a sebevědomější, sama řídím asi jen 3 roky a ta změna je obrovska, dnes si to už bez auta s […]

#856275
k katus
Registrovaný uživatel

Ahoj holky, tedy koukám tady jsou zase změny. Marci – tak řidičák a autíčko, teda ty se máš, uvidíš že jak budeš řídit budeš se cítit o 100% svobodnější a sebevědomější, sama řídím asi jen 3 roky a ta změna je obrovska, dnes si to už bez auta s malou neumím představit. A manželovi at se daří v podnikání.
Raduš – nevlastní sestřičku? Ty mě teda šokuješ! no z té pozitivní stránky – jednou je třeba na dýze ohlídá aby nepřebrali 😀 Jestli je teda někde blízko vás. Jak se to proboha mohlo stát? A s tou rukou to ej mi líto, vím, že jsi tvrďáka zvládneš to, ale lehký to určitě není. Ty jo kluci maj 9 kilo? my jsme rádi za těch 6,5, i to se pronese.

Ivko – máš super děti,a le to určitě víš 🙂
Anette – myslím na teba, ať už je mimčo v pořádku na světě
Teo – ty jsi snad u počítače furt, ta Kačenka musí být ssuper vzorná holčička 🙂 ale jestli si dobře vzpomínám tak jako mrně taky dost brečela ne? A co dáváte za příkrmy?
Lysso – díky za podporu
Holky s tou bulkou jsme byli včera a v pohodě, nic to není, má prostě jednu bradavku větší kvůli hormonům.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist