RE: těhulky halooo

12.10.2010 (15:43) #848176 r RadkaRegistrovaný uživatel Kaťo to je OK:D , jen tak dál, přeju vám to:) 😀 !! No k té sestřičce – přijde mi, že si některé hojí mindráky.. Taky jsem to zažila, ale nedala jsem se:@ !! Taky využívej toho že jsi nesvéprávná histerka:D . A nevím jestli je dobré jít ještě […]

#848176
r Radka
Registrovaný uživatel

Kaťo to je OK:D , jen tak dál, přeju vám to:) 😀 !! No k té sestřičce – přijde mi, že si některé hojí mindráky.. Taky jsem to zažila, ale nedala jsem se:@ !! Taky využívej toho že jsi nesvéprávná histerka:D . A nevím jestli je dobré jít ještě cvičit, myslím že spíš klid by jsi nohám měla dopřát.

Lajnis tak to já se zase obejdu bez závěsů:) . Ty mi nechybí. A jak jsi psala že dupačky už se nenosí, tak já se třeba těším i na dupajdy:D , přijdou mi v nich mimča moc krásné:) .

Ivi:D 😀 , tak s tou snídaní to máme úplně stejně, taky vždycky po ránu podlachmám Setisko:D . Někdy bych ho sežrala místo snídaně:P ! A myslím si, že po velkém trápení vždy přijde odměna. Oprava, nemyslím si to. Vím to! Je to tak. Jen první musí člověk doválčit dokonce, aby si pak tu odměnu zasloužil:) . Lidi co utíkají z boje jen protože je nepříjemný tohle možná nikdy nezažijí. Ty si Romču zasloužíš 100%! A to vím jen procentíčko z tvého života:) . Těším se, až se rozepíšeš víc:) .

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist