RE: těhulky halooo

14.10.2010 (20:18) #848278 r RadkaRegistrovaný uživatel Holky já vám asi před hodinou napsala dlouhý vzkaz, a pak mi spadla síť:@ ! Kaťo znáš to:D 🙂 . Už je mi jinak mnohem líp, no možná to bude tím že jsem snědla za dnešek 3 suchary. Jo a ještě 2 ty zelené punčové tyčinky z ikea:P . […]

#848278
r Radka
Registrovaný uživatel

Holky já vám asi před hodinou napsala dlouhý vzkaz, a pak mi spadla síť:@ ! Kaťo znáš to:D 🙂 . Už je mi jinak mnohem líp, no možná to bude tím že jsem snědla za dnešek 3 suchary. Jo a ještě 2 ty zelené punčové tyčinky z ikea:P . Je dobré, že mi chutnaly, včera jsem je jen ucítila a bylo zle.

Kaťo, lily, krásné bříška:D . Lily myslela jsem, že jsis objednávala to tričko v růžové? Nebo si tě pletu s Marci? I to bříško ti poroste, neboj. Moje kamarádka je to samé co ty, bříško pořád malinké a už je z toho smutná. Chtějí dělat fotky s manželem tak čekají na tu správnou velikost a pořád ne a ne porůst. Už je mi jí i líto, ona se na to bříško fakt těší.

My dneska s taťkou sledovali moji těhu čáru přes břicho, nevím jestli je to tou jizvou co mám po operaci (v pravo dole, tam kde by pokračoval císař), ale ona mi normálně kousek nad pupkem uhýbá do prava:D , dělá takové esíčko. A pak od pupku zase rovnou dolů. Je to sranda:) .

Bloncka můj brácha má vystudovanou VA v Brně, obor letecký technik, od školy už je 7 let v práci na letišti, takže těch story ohledně letectví znám až až:) . Když šel na výšku, chtěl jít na pilota. Dostal se dokonce mezi 3 poslední, pak ho ale kvůli problémům s kyčlema co měl jako dítě vyřadili a do ročníku se dostali jen 2. Teď je za to moc rád. Piloti jsou prý oběma nohama v hrobě, a zároveň oběma nohama v kriminálu:D 😀 . Povzbuzující, co<:o) ? No brácha je v kriminálu i v hrobě jen jednou nohou, a to se dá, takových je nás tady hodně8-| .

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist