RE: těhulky halooo

24.10.2010 (21:48) #848733 r RadkaRegistrovaný uživatel Lily tak jsi vybavená:) . To se trošku uleví, že? Já si neumím představit, žebych doma ještě nic neměla a nechávala to až po porodu. Byla bych nervózní:S . Polštář super:) . Bloncka:D 😀 😀 !! Ty mě vždycky tak pobavíš, že se směju a strašně mě u toho […]

#848733
r Radka
Registrovaný uživatel

Lily tak jsi vybavená:) . To se trošku uleví, že? Já si neumím představit, žebych doma ještě nic neměla a nechávala to až po porodu. Byla bych nervózní:S . Polštář super:) .

Bloncka:D 😀 😀 !! Ty mě vždycky tak pobavíš, že se směju a strašně mě u toho bolí břicho:D . Jestli se kluci chechtají se mnou, tak se není čemu divit:D ! Úplně tě při tom tanci vidím, i to jak tě pak zvedají:D 😀 ! Kdyby jsi viděla co mi teď dělá břicho, to jsou takové vlny:D ! Myslím, že budeme veselá kupa.
Jakou látku si představuješ? Kamarádka má celkem dobré odkazy, taky si šije sama, tak se můžu zeptat. Jinak já si myslím, že manželství je krásná věc:) . Ne že ne. A je moc krásné, když to lidem vyjde. Já si myslím, že jsem dobrý parťák do vztahu. I do manželství. Ale nejspíš bych potřebovala tak o deset let staršího chlapa. Teď to máme tak jak máme, nějak je a nějak bude:) . Ale proti manželství rozhodně nic nemám.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist