RE: těhulky halooo

1.2.2012 (18:42) #857870 t teofilieRegistrovaný uživatel Čauves! Katuš, ať je Sofinka brzy uzdravená, tý nemoci se bojím jak čert kříže. Měl jí Gabča i Adámek… Ani nevím, kde se to dá získat. Už jsem se tu jednou ptala, to je infekční? Víte to někdo? Claire, nestalo se mi to a myslím, že kdyby to byla […]

#857870
t teofilie
Registrovaný uživatel

Čauves!

Katuš, ať je Sofinka brzy uzdravená, tý nemoci se bojím jak čert kříže. Měl jí Gabča i Adámek… Ani nevím, kde se to dá získat. Už jsem se tu jednou ptala, to je infekční? Víte to někdo?

Claire, nestalo se mi to a myslím, že kdyby to byla opravdu hodně dobrá kamarádka, tak se to ani nestane! Vždyť kdyby tě měla ráda, tak by se snažila o vyříkání a na nějaký pomluvy by nedala, ne? Aspoň já bych to tak udělala. Zkus to tedy ty. Ale nejsem si jistá, zda za kamarádství takovej člověk stojí, jestli dá na kecy někoho jinýho. Ale nepíšeš o co přesně jde, tak nebudu soudit.

Lily, oslava bude teď v sobotu.

Co říkáte těm mrazům? Včera mě potkala sousedka a prej že mají ve škole přísnej zákaz chodit s dětma ven! Tak se divila, že jsem byla s Kačkou venku. Radši jsme tedy dnes už nešli, bylo tu -8.
Pravda je, že když jsem včera dávala malou do kočáru, tak chvíli jakoby nemohla dýchat a pak se rozplakala. Doktorka mi ale nic neříkala. Radši ale budeme přes ty velký mrazy doma! Už aby šla ta zima do pr…! Já chci jaro!!!!!

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist