RE: těhulky halooo

22.3.2011 (18:42) #855211 r RadkaRegistrovaný uživatel Ivi když to takhle napíšeš jedno vedle druhého tak je to mazec číst, ale myslím že to s tebou tak vážné nebude:D 🙂 , jsi tak akční že to fakt není možné. Max jen v lehké formě:D ! S očkováním držím pěstičky, jsem zvědavá jak to bude Šimonek snášet. […]

#855211
r Radka
Registrovaný uživatel

Ivi když to takhle napíšeš jedno vedle druhého tak je to mazec číst, ale myslím že to s tebou tak vážné nebude:D 🙂 , jsi tak akční že to fakt není možné. Max jen v lehké formě:D ! S očkováním držím pěstičky, jsem zvědavá jak to bude Šimonek snášet. Soused měl trošku teploty, jinak nic.

Marci máš tam hlas i ode mě:) . A hlasovat dvakrát určitě můžete, jen z jiného ID, neboli z jiného compu. Tak ať to vyjde.

Katuš kluci to mají úplně stejně, jakmile jsou někde kde je krásný čistý vzduch, jen by spali:D . Fajn že jsis to užila:) !

Teuš neplaš holky:) , my byli s klukama dvakrát na očním, trvá sice než se rozkapou zorničky, ale jinak to bylo úplně v pohodě. A na neurologii bude dr s malou dělat takové speciální cvičení. Bude sledovat jestli malá správně reaguje, a pokud ne tak budete chodit na rehabilitace a doma cvičit. My jsme dopadli všude na jedničku, jen Walťa musí cvičit šikmé břišní svaly. I proto se mu ta kýla udělala. Proč tam musíte s malou jít? Kdo vás tam poslal? My tam museli protože jsou dřív. Teď na konci měsíce jdeme ještě na neonatologické, kde nás určitě vyřadí a pak už veget:D 🙂 .

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist