RE: těhulky halooo

22.2.2011 (20:20) #854664 r RadkaRegistrovaný uživatel 😀 😀 😀 Claire!! Tak dnešní dávka smíchu splněna:D , to se povedlo:D 🙂 . A TP jsi pochopila dobře:) . Jdu to doplnit, tak ještě ten zbytek, holky nevíte to některá???????? Už by byla tabulka kompletní! Lily dej tomu čas, taky to začneš zvládat všechno levou zadní:D . […]

#854664
r Radka
Registrovaný uživatel

😀 😀 😀 Claire!! Tak dnešní dávka smíchu splněna:D , to se povedlo:D 🙂 . A TP jsi pochopila dobře:) . Jdu to doplnit, tak ještě ten zbytek, holky nevíte to některá???????? Už by byla tabulka kompletní!

Lily dej tomu čas, taky to začneš zvládat všechno levou zadní:D .

Ivi:D , myslím že vy jste stokrát akčnější než my:D !! O tom žádná debata, být váma tak okamžitě prodám domky a začnu si užívát dovolenkování:) . Prosím tě, Roman si holí i nohy:| ?? To bych nesnesla, zbytek oholený všechno ano, ale NOHY NE…….

Katuš taky na sebe každý den hodím aspoň nějaký základ. A teď co mám nový sestřih si naprosto předu, protože stačí správně udělaný culík a po rospuštění vypadají vlasy jako vyfoukané a načesané:) .

Leni vše neeeeej<:o) <:o) 😀 !

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist