RE: těhulky halooo

6.8.2010 (15:32) #845880 r RadkaRegistrovaný uživatel Díky moc za všechno info Ivi, opisuju si to raděj na papír:) .Tak to máš o dost horší situaci s ex. My měli tu výhodu, že jsme děti nestihli. A to jsme spolu byli 7 let. Ale já v té době ještě na děti vůbec nemyslela. Byly úplně jiné […]

#845880
r Radka
Registrovaný uživatel

Díky moc za všechno info Ivi, opisuju si to raděj na papír:) .
Tak to máš o dost horší situaci s ex. My měli tu výhodu, že jsme děti nestihli. A to jsme spolu byli 7 let. Ale já v té době ještě na děti vůbec nemyslela. Byly úplně jiné zájmy. Ale dětem jsi to vše krásně vynahradila novým tatínkem, když čtu jak krásně se máte tak mi občas jde i slza. Moc vám to přeju. I já už se na děti moc těším.
I mně se může stát že kluci budou chtít ven takhle brzo, přeci jen dvojčátka, ale nebudu to přivolávat. Moc si přeju vydržet aspoň do vánoc.
S autem si předu, to mi ex věnoval. Takže „jen“ provozní náklady. A není to žádný drobek, ale já velké auto potřebuju. To víš, pejsek, teď přibude kočár, dvě děti:D , tak se hodí. Partner má sice taky velké auto, ale je často odjetý, někdy i dva týdny, tak potřebujeme dvě. A já sama mám hodně lítání po doktorech, když k tomu přibudou děti, no nějak se popereme..
Musím si pojistit nějaké kamarádky, co se mnou budou cestovat místo taťky:) .
I když, osobně si myslím že až budou kluci na světě, bude se chtít všeho účastnit tak to nebude tak horké. Ale nechci se na to spoléhat.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist