RE: těhulky halooo

6.1.2011 (11:40) #852247 v VekeRegistrovaný uživatel Ahojky,tak jo Teo,na chvilku e taky přidám, aletaky moc nestihám. Ale hlavně+musím využít že je volné PC 🙂 Včerajsem byla na 2. kurzu a tamse probíralo: epidural, dětská doktorka nám vysvětlovala první pomoc při zástavě dechu proběhla i praxe na spec. panenkách které svítily modře a my musely oživovat […]

#852247
v Veke
Registrovaný uživatel

Ahojky,
tak jo Teo,na chvilku e taky přidám, aletaky moc nestihám. Ale hlavně+musím využít že je volné PC 🙂
Včerajsem byla na 2. kurzu a tamse probíralo: epidural, dětská doktorka nám vysvětlovala první pomoc při zástavě dechu proběhla i praxe na spec. panenkách které svítily modře a my musely oživovat aby přestaly svítit modře a pak přednáškao monitoru dechu a že si je lze půjčit na 1/2roku za 900kč.
Na ty kurzy chodím proto že mne nebaví pročítat to v knížkách a tam se to dovím přímo od odborníků se kterýma se v nemocnici potkám. Jinak bych se do nemocnice nedostala dřív než začnu rodit. Takže si to tam i projdu nanečisto a jsem i klidnější když vím jak to tam chodí. A budeme mít natrénovanou i jízdu, jako docela mazec přes ten zasněženej kopeček.
Dnes jdu naposledy a to bude o kojení. Takže to bude taky zajímavé.
Bloncka, dobrej termín porodu sis vybrala. Taky jsem na něj už koukala, ale záleží na mimču. A hlavně máš dobrý že se nebudeš stresovat že přenášíš a aby bylo vše vpořádku, ten císař je naplánovanej, takže se nemůže nic stát.
Marci, fakt je dorý si přečíst i příspěvky kde se dovíš co si dítko může všechno vymyslet, hlavně se mi líbí jak to bereš sportovně a nelámeš přes kolena. Alespoň máte doma srandu a zasmějete se, a od toho ty děti taky máme 🙂
Katuš, já mít takové dítě jak jsi popisovala tak ani na návštěvy nechodím, bych se musela stydět. Ale ty rodiče to asi nevnímají. Mám kámošky s malýma dětima a než aby chodily ony ke mne tak raději řeknou ať přijedu já k nim, přeci jen se děti doma cítí lépe, mají svoje hračky a pohodlí. Něco jiného je až budu mít dítě tak budu chtět aby vyrůstalo s ostatními a budu vyhledávat maminy s dětičkama. U nás je prý mateřský centrum a tam se matky scházejí a jsou i různý přednášky, tak tam třebas taky začnu chodit.
Holky, včera jsem vyplňovala papír na jména do porodnice. Celou dobu máme vymyšlený jméno na holku, každýmu ho troubíme a včera jsme se rozhodli pro jiné jméno. No jestli to bude holka tak budou asi všichni v šoku, ale přítel tvrdí že to bude kluk <:o)
Takže pěkný den přeju 🙂

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist