RE: únor 2011

11.5.2012 (11:07) #866731 AnonymHost Ivčo, já tem květák na mozeček asi nikdy ani nejedla. Ale v samce žádnou jinou normální zeleninu neměli a já se snažím udělat Kubovi aspoň jeden den v týdnu bez masa. Tak snad nám bude chutnat.U nás už je 20st. Se mi v těch teplech vůbec nechce chodit ven. No ale […]

#866731
Anonym
Host

Ivčo, já tem květák na mozeček asi nikdy ani nejedla. Ale v samce žádnou jinou normální zeleninu neměli a já se snažím udělat Kubovi aspoň jeden den v týdnu bez masa. Tak snad nám bude chutnat.
U nás už je 20st. Se mi v těch teplech vůbec nechce chodit ven. No ale dneska budeme muset. Musím vyvenčit psa, abysme mohli jít na tu véču.
Jinak Kuba zatím ještě sám nestojí. To byly spíš jen takový pokusy. Ale myslím si, že to nebylo omylem, ale úmyslně. Protože se fakt tou jednou rukou zkoušel postupně pouštět a přitom vyrovnával nořičky a záda. Řekla bych, že dýl to zkoušel, než pak sám stál. No ale aspoň něco a máme nějaký další posuny. Tak třeba do léta už bude sám chodit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist