RE: únor 2011

20.9.2011 (12:24) #864812 AnonymHost my k obídku sníme velkou skleničku a ted jsem vařila do těch menších viapohárků, ale je to tak husté že to musím ředit.včera tak sněla půlku a už dál odmítala, daly jsme si pauzu a po té sněla 4 lřičky a zas konec.a k sváče dávám klasickou přesnídávku, tu zblajzne celou […]

#864812
Anonym
Host

my k obídku sníme velkou skleničku a ted jsem vařila do těch menších viapohárků, ale je to tak husté že to musím ředit.včera tak sněla půlku a už dál odmítala, daly jsme si pauzu a po té sněla 4 lřičky a zas konec.
a k sváče dávám klasickou přesnídávku, tu zblajzne celou během 5 minut. včera jsem byla u holiče tak měl Martin nařízeno dát jogurt bílou sladkou aktivii, s jablkem a mrkví a do toho piškot. no kolik toho snědla teda netuším.
Teď už je zas Valinka venku, navlíka jsem jí do podzimní kombinézky a do zimního autosedačkového fusaku. jako je jí tak tak, prý do roka vydrží 😀 .
A máme novinku kterou jsem posledně zapoměla napsat. Byly jsme minulý týden v úterý na protilátky na TBC a v pátek na očkování. (teda snad jsem to nepsala), byli jsme s Patričkem, to je o 10 dní starší náš kamarád. Obě děti byli tak hodné, že i sestřička moc chválila. prý dlouho se nesetkala s takovou reakcí, ani jeden neplakal. jen tak jako se nadechnul a s výdechem zaplakal. to vše. tak teď čekáme na pupínek a následné hojení. Budete dávat TBC? u nás se to dává po první řadě hexa. to máme splněno a tím že tam je dlouhá doba hojení, tak do roka se to musí zhojit. V prosinci jdeme na kontrolu jak se hojí pupínek.
A pak mám novinku u sebe. jsem nakrátko ostříhaná 🙂 , tak jak jsem v těhu měla dlouhé vlasy, tak jsem po porodu šla k uším a ted jsem skoro kluk :$ a za to Valuš objevila naušnice, kterých si normálně nevšímala.
no a protože mám chvilku, počítám tak do 12 až 13 hodiny, jdu schovat prádlo a trošku se věnovat práci. oběd máme ze včera, takže celkem leháro. jen přemýšlím jestli si zatopit k tomu i v krbu nebo si topit jen plynem. tak papa a pozdravujte mimiska
jo a ve čtvrtek jdeme na kontrolu na neurologii, snad nás nepošle zas na cvičení. ona ta naše potvůrka je asi lenivá

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist