Teeda, než jsem našla konec

8.1.2013 (20:49) #880423 r ros.lenkaRegistrovaný uživatel Teeda, než jsem našla konec (tzn. poslední příspěvek), tak uběhlo skoro 30 minut. I napodruhé jsem to proklikávala nějak složitě, je to strašně kostrbaté, dostat se k aktuální diskuzi… Okno příspěvku mám olištované a abych si přečetla, co píšu, tak pořád posouvám lišty. Misho, zas takovou žirafu doma nemám, […]

#880423
r ros.lenka
Registrovaný uživatel

Teeda, než jsem našla konec (tzn. poslední příspěvek), tak uběhlo skoro 30 minut. I napodruhé jsem to proklikávala nějak složitě, je to strašně kostrbaté, dostat se k aktuální diskuzi… Okno příspěvku mám olištované a abych si přečetla, co píšu, tak pořád posouvám lišty.

Misho, zas takovou žirafu doma nemám, Eli stála na špičkách :). Ale velká fakt je. Plavání nás pěkně zmohlo, malá spala od 11.30 do 14.30, já si šla lehnout ve 13h a dala si s ní tu sladkou 1.5h. Bohužel mi pak pro změnu úplně prdla na oběd, snědla 2 lžíce. Dávala jsem totéž, co včera a to jedla s chutí, tak nevím, co zase. A odpoledne průjem. Naštěstí u sousedů aspon pojedla částečně sváču s jejich malým a večer trochu krupicové kaše.

Bondi, ryby můžeš dávat, i lososa. My to míváme tak jednou za 14 dní. Těším se na čtvrtek, to chodíme ze cvíča okolo rybárny, tak si zase dáme. Bud kupuju lososa nebo mořského okouna.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist